Докога в количка?

  • 1 209
  • 18
Момичета, докога е необходимо децата да излизат на разходка в количка? Живот и здраве, ще имам ново бебче когато Ева е на 1.11 г. (почти годинка). Дали ще си върви спокойно до количката, в която бутам малкото бебе или ще има нужда и тя от количка?
Виж целия пост
# 1
аз мисля че и тя ще има нужда от количка-но  дали ще върви спокоино зависи от това дали вече ходи стабилно
Виж целия пост
# 2
Определено ще ти се налага от време на време да "транспортираш" и двете деца едновременно. най-лесният и удобен вариант за теб и за бебчетата ще бъде: Ева в количка, бебе 2 във слинг. Горещо ти препоръчвам да се информираш по този въпрос, имайки предвид, че слингът има много предимства в сравнение с кенгуруто и можеш да носиш в него бебето от самото му раждане. Малик изкара в слинг първите си пет месеца, беше ми определено по-удобно от количката, но после вече започна да ми понатежава за дълги преходи. Леко бременеене и много радост с дечицата!!!
Виж целия пост
# 3
Определено ще ти се налага от време на време да "транспортираш" и двете деца едновременно. най-лесният и удобен вариант за теб и за бебчетата ще бъде: Ева в количка, бебе 2 във слинг. Горещо ти препоръчвам да се информираш по този въпрос, имайки предвид, че слингът има много предимства в сравнение с кенгуруто и можеш да носиш в него бебето от самото му раждане. Малик изкара в слинг първите си пет месеца, беше ми определено по-удобно от количката, но после вече започна да ми понатежава за дълги преходи. Леко бременеене и много радост с дечицата!!!
Добра идея!!!!
Виж целия пост
# 4
да, едва ли ще може да върви дълго Ева, малките бързо се уморяват.
аз лично още ползвам количка, и то предимно защото дребния е като свободен електрон и се щура навсякъде, но не и в посоката,  вкоято сме поели.единствения начин да стигнем някога там, закъдето сме тръгнали, е той да е в количката
Виж целия пост
# 5
Живот и здраве, ще имам ново бебче когато Ева е на 1.11 г. (почти годинка).
О
От лентичката ти съдя, че имаш предвик почти 2 год., така ли е newsm78? Ако е така, мисля че ще можете да излизате без количка. Понякога може да се глези, да я гушкаш, но ще се справите Peace.
Виж целия пост
# 6
Зависи от детето...
Елина отказа да сяда в количка от момента в който проходи. Други деца пък се изморяват и си я искат...
Варианта с бебе в слинг и Ева в количка е много добър!
Виж целия пост
# 7
Ами много зависи от детето, както са ти написали всички, ако искаш пробвай известно време да излизате без количка и да видиш как ще е, преди да се е родило бебето естествено, може и да се справите без количката, може и да не стане. Племеницата ми примерно проходи на 11 месеца и от както стана на годинка отказа количката, и си ходи само пеша, докато моя юнак... един път излязхо без количка и скоро няма да я направя пак тази грешка. Sick
Виж целия пост
# 8
Май наистина зависи от детето.Моята и тя не иска да стои,но като се умори си я търси.
Аз докато бях в Лондон,видях 5-6 годишни деца в количка ! Shocked Направо бях изумена.Но там разстоянията са големи и явно на майките така е по-удобно.
Виж целия пост
# 9
Зависи от детето...
Елина отказа да сяда в количка от момента в който проходи. Други деца пък се изморяват и си я искат...
Варианта с бебе в слинг и Ева в количка е много добър!

 newsm26

И Марти категорично отказа да се вози в количката като проходи.
Виж целия пост
# 10
Мисля, че ще се справиш и без количка дъщеря ми е  на година и десет месеца и когато е с мен и баща си на разходка е без количка и върви доста сама. Майка ми още я извежда с количка, но на нея и е по лесно така.
Сетих се, че много обичат да бутат или тикат нещо, понякогасе хваща за количката на някоя приятелка и така върви.
Виж целия пост
# 11
Зависи от нея самата.Може да я пробваш още от сега да ходи по малко без количка-така ще видиш за колко време се изморява и дали изобщо и допада идеята.Но вземай количката с теб-когато се измори да я пъхаш в нея,за да не я носиш.
Аз махнах количката малко принудително-зимата в големите снегове-просто не можех да я движа.Дребната беше на 1г 3м.Доста бързо свикна без нея.Но отскоро пак я возя,когато отиваме на голямо разстояние-в едната посока върви,но на връщане е размазана и ако съм без количка,трябва аз да я нося.
Виж целия пост
# 12
Изцяло зависи от детето.
София рядко я слагам в количка, само ако ходим много далеч, но никога не отказва, много й харесва  Peace
Виж целия пост
# 13
Ние не ползваме количка вече близо 6 месец. Откакто проходиха, почти не са сядали в количката, а от около 1 г. и 6 мес. не искат и да чуят за нея. Рядко ги носим - само ако са много изморени, но предпочитат да ходят.
Зависи от детето.
Виж целия пост
# 14
И аз съм на мнение, че всичко си зависи от детето. Моята Теди е вече на 2,4 г., но продължавама за дължи разстояния да излизаме с количка. И за нас това е единственият начин да стигнем там, закъдето сме тръгнали. Пък понеже е и многфо дива, количката служи и като укротител като тръгнем да се прибираме.
Вариантът със слинг и количка наистина е добър. Но може изобщо да не ти се наложи да го ползваш. Имаш време. Леко бременеене дотогава.  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия