Дайте ми кураж!!

  • 1 889
  • 31
Здравейте,момичета!
В 3 без 15 съм на доктор при д-р Ангелов.Нещо странно се случва с мен,имам някъква гъста слуз леко жалтеникава.Пък трябваше да ми дойде на 21.Миналия месец нямах лелка- само 2 дена ми зацапа нещо кафеникаво.
Незнам какво да си мисля!
Дали е възможно да сам бремена?
Виж целия пост
# 1
Забравих да допълня,че непосмях да ида на лекар по рано,зада не се окаже че не съм бремена1
Виж целия пост
# 2
тест за бременност не си ли правила?
Виж целия пост
# 3
Миличка, тестове прави ли си пак и какво показват?
Вече е минало много време, ако си бременна, теста ти трябва да е положителен Peace
Естествено, че всички тук ти пожелаваме да е бебенце, но отиди на лекар - за твое успокоение.  bouquet Дано всичко да е наред Hug
Виж целия пост
# 4
Тест бях правила отдавна,беше отрицателен.Но сега след това закъснение не съм правила още.По точно днес се сетих че ми закъснява и се обадих на гинеколога тая сутрин.Много съм притеснена какво ще стане,защото мн искам да е бебе.
Виж целия пост
# 5
Силно се надявам да си бременна и да пишеш след лекаря. Hug
Виж целия пост
# 6
Моят съвет е днес да си направиш още един тест. Нищо че не е с първа сутрешна урина. Доколкото разбирам от написаното, ти мислиш, че си бременна от миналия път, когато не ти е дошло /имала си само зацапване на датата на МЦ/, така че е минало много време и теста трябва да е положителен, ако си бременна.
Не се терзай, ами си купи тест и после - на лекар.
Стискам палци Hug  bouquet
Виж целия пост
# 7
 Само едно не мижех да разбера от последното ти писане - искаш или не бебе ???
 понеже аз разбрах, че май не искаш да е бебе  newsm78
Виж целия пост
# 8
Иска бебе, бе. Laughing
Хайде кураж и пиши после.
Виж целия пост
# 9
Ами - Кураж, стискаме палци да е бебче !   Praynig
Виж целия пост
# 10
Успех! Дано да е бебче! И да не забравиш да пишеш какво е казал доктора  Hug
Виж целия пост
# 11
Силно се надявам да си бременна и да пишеш след лекаря. Hug
newsm17
Виж целия пост
# 12
Megita с цялата си душа искам да е бебе!!!!! newsm17
Благодаря на всички.Ще пиша като се върна от доктора.
Виж целия пост
# 13
Стискам палци  Praynig ... стискам палци  Praynig ... стискам палци  Praynig ... стискам палци  Praynig ... стискам палци  Praynig .................

  bouquet
Виж целия пост
# 14
galito85 извинявай значи аз нещо не съм разбрала, стискам всичките си налични палци да е станало  newsm17
 И да не ни забравиш после, да ни кажеш какво е станало ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия