Знаете ли ефикасен препарат срещу буболечки?

  • 3 115
  • 6
Моля ви, ако знаете някакъв наистина ефикасен препарат срещу онези буболечки, които изникват вечер от всякъде привлечени от светлината. Тук им казват жътварки, защото се появяват около жътва. Много са неприятни, хвърчат и тупкат тежко. Завират се навсякъде и освен че вече фобия съм развила, много се притеснявам да не се заврат в ухото на някое от децата докато спим(чувала съм за такъв случай).
Пробвала съм с Райд, но ги убива само след директно напръскване, а не мога да ги гоня постоянно с флакона.
Предварително благодаря на отзовалите се!
Виж целия пост
# 1
Ако има ветеринарна аптека наблизо,ножеш да попиташ дали те имат нещо срещу тях.Иначе и аз смятах да напиша Райд,но явно в случая не е ефикасен.
Виж целия пост
# 2
Моля ви, ако знаете някакъв наистина ефикасен препарат срещу онези буболечки, които изникват вечер от всякъде привлечени от светлината. Тук им казват жътварки, защото се появяват около жътва. Много са неприятни, хвърчат и тупкат тежко. Завират се навсякъде и освен че вече фобия съм развила, много се притеснявам да не се заврат в ухото на някое от децата докато спим(чувала съм за такъв случай).
Пробвала съм с Райд, но ги убива само след директно напръскване, а не мога да ги гоня постоянно с флакона.
Предварително благодаря на отзовалите се!
Няма цяр срещу тези жътварки.Комарниците пуснати и климатиците до дупка-това е алтернативата докато изчезнат.Апропо,някой знае ли колко време ще ги има тези гадни буболечки?
Виж целия пост
# 3
За отърваване от тях само доброто уплътнение. Защо не сложиш мухоловки ако не помага Райд?Това не са ли едни като малки хвърчащи черни насекоми като хлебарки? Ако е така - като мине жътвата ще изчезнат до 1-2 седмици.
Виж целия пост
# 4
И мрежи имаме и външните ни щори са спуснати до край и климатиците работят и пак намират от къде да се промъкнат. Ужас е. Все се надявах, ако някой знае някакъв препарат срещу тях.
Те скоро може би ще изчезнат, а след тях пък започват миризливките #Cussing out Ужас, направо ги ненавиждам тези малки нахални гадинки! #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 5
И при нас е така ! Мама-терминатор цяла нощ с чехъл в ръка  Mr. Green, напалм му е майката  Rage!
Виж целия пост
# 6
 И вкъщи е ад,откачам.До споделя моя опит..мъжО снощи напръска ,нищо подобно на райд,но по-евтино.Беше напръскал по вратата,на терасата,по праговете....,но аз пак не отворих де,пусти страх.Днес гледам има две буболечки обърнали корема на терасата.
Пробвайте с райд да напръскате,той е по-ефикасен...уж.Да мрът кучетата, още на тератаса  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия