Петиция с/у дискриминацията

  • 1 847
  • 37
ТУК
Аз лично подкрепям, че всички сме равни пред закона и държавата.
Вие какво мислите?
Виж целия пост
# 1
подкрепям Peace
Виж целия пост
# 2
съжалявам, нямах време да разгледам подробно петицията и да намеря връзка с инициаторите, но е добре да се адресира и до Кемал Еюп, шеф на комисията по защита от дискриминация
Виж целия пост
# 3
Ааааааа, не, не подкрепям!  Naughty Добре, че има цигани в тая страна, та да ги обвиняваме за всичките си нещастия! Я си представете, ако ги нямаше - трябваше да поемем отговорността за толкова много неща, а това е толкова тежко... Не! Не съм съгласна! Naughty
Виж целия пост
# 4
аз подкрепям! особено след като днес на опашката за ток пред мен имаше една циганка, която не си е плащала от 2002 и все пак ползва ток, а аз ако не го платя днес, утре ще ми го спрат
(само малък незначителен пример)
Виж целия пост
# 5
подкрепям петицията, но не искам да подписвам заради искането за е-майл.
Виж целия пост
# 6
Подкрепих я  Hug

На мен лично ми писна от такова отношение !
Виж целия пост
# 7
Да подкрепям , но не бих я подписала защото незнам  от кого е инициирана ?Няма име което да стои зад тази петиция. Как мога да съм сигурна, че утре тя няма да се използва от неприятни за мен хора (мирише ми на Атака  Thinking), които могат и да променят текста? И много други въпроси....
Виж целия пост
# 8
Всъщност,кои са инициаторите?И аз точно щях да кажа,че сигурно пак ще го припишат на Атака...
А възможно ли е тази петиция да има обратен ефект?Тоест да послужи на някого за това,да се иска промяна на Конституцията по някои от въпросите?Защото в доста страни раздаването на жилища и прием във ВУЗ са напълно законни...
Иначе по принцип подкрепям петицията...Но не мисля,че би имала ефект,поне на този етап,преди приема ни в ЕС. Peace
Виж целия пост
# 9
Честно да ви кажа незнам кой я е писал, но ако променят частта със съдържанието за да го използва някаква съмнителна политическа сила, като Атака, то това би било престъпление, и без съмнение тогава ще им скъсам главата. Аз съм много импулсивна, и не съм се замисляла, че някой може да я използва за подобни цели.
Виж целия пост
# 10
Подкрепих. Исканията са разумни според мен и без значение дали ще го използва някоя политическа сила. Peace
Може ли да го пусна като линк и във други форуми?
Виж целия пост
# 11
ТАКА, КАКТО КАЗАХ ПО-РАНО СЪМ ГЛУПАВА И СПОНТАННА! ПЕТИЦИЯТА Е ЗА СМЕТКА НА АТАКА! ИЗВИНЯВАМ СЕ НА ТЕЗИ, КОИТО ПОДВЕДОХ.
Виж целия пост
# 12
" ПЕТИЦИЯТА Е ЗА СМЕТКА НА АТАКА" - какво означава това???!!! би ли уточнила, моля?
Виж целия пост
# 13
ега ти глупостта , това вярно само атака може да го измисли
Виж целия пост
# 14
ТАКА, КАКТО КАЗАХ ПО-РАНО СЪМ ГЛУПАВА И СПОНТАННА! ПЕТИЦИЯТА Е ЗА СМЕТКА НА АТАКА! ИЗВИНЯВАМ СЕ НА ТЕЗИ, КОИТО ПОДВЕДОХ.
Аз се подписвам, защото съм съгласна с възраженията изложени в петицията, а това че Атака ще го използват слабо ме интересува. Или може би искаш да кажеш, че никой няма да му обърне внимание щом е от Атака поднесено newsm78?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия