Може ли да изнахалствам, като ви помоля да гласувате и за мен?

  • 5 090
  • 146
Става въпрос за един конкурс на Германос за любителска снимка  Embarassed Щерката вчера ми изпили нервите да сме пуснали и ние снимки и да сме спечелили фотоапаратче и аз и се вързах Grinning То ми ясно, че шанс нЕмам, ама що се напъвам....... Rolling Eyes Embarassed Confused

http://germanos-konkurs.com/?t=7&ph=1&p=5&sort=3&rID=463

http://germanos-konkurs.com/upl/cc3a60fadbd71832990fecf0dae0c483.jpg

http://germanos-konkurs.com/upl/d36acdd619a0f8547544c948e84815ac.jpg

Това са трите снимки.
Виж целия пост
# 1
Разбира се, че ще гласуваме- вече го направих- 5 звезди- нали не съм объркала нещо  newsm78
Виж целия пост
# 2
Разбира се! LaughingСтрахотни са ви снимките  bouquetУспех в играта Grinning
Виж целия пост
# 3
Що да нЕмаш шанс, готини са снимките Grinning Ама за втората и третата как може да се гласува? newsm78
Виж целия пост
# 4
Аз гласувах.
Пожелавам ти да спечелите.
Виж целия пост
# 5
Що да нЕмаш шанс, готини са снимките Grinning Ама за втората и третата как може да се гласува? newsm78
под рейтинг има червен надпис НАПРЕД.
Виж целия пост
# 6
Браво!Гледам че твоите снимки са на първо място по рейтинг LaughingА каква е наградата?
Виж целия пост
# 7
И аз гласувах. Успех ви желая! А снимките са много готини  newsm10
Виж целия пост
# 8
Много са хубави снимките - имаш гласове и от мен Grinning
Виж целия пост
# 9
и аз гласувах - снимките ми харесват много... всяка си има своя чар
Виж целия пост
# 10
Що да нЕмаш шанс, готини са снимките Grinning Ама за втората и третата как може да се гласува? newsm78

И аз само за първта успях да гласувам, искам и за другите две Simple Smile

под рейтинг има червен надпис НАПРЕД.

На втората и третата няма, излизат само като снимка, без нищо друго около тях.

Опс, разбрах, от първия линк със снимката на цветето се отива напред с бутон "напред" Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Що да нЕмаш шанс, готини са снимките Grinning Ама за втората и третата как може да се гласува? newsm78

И аз само за първта успях да гласувам, искам и за другите две Simple Smile

 newsm10
Виж целия пост
# 12
Ееееееееее страшни сте просто  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Браво!Гледам че твоите снимки са на първо място по рейтинг LaughingА каква е наградата?

Наградата е цифров фотоапарат. Ази имах една сапунерка, но сега си купихме по- хубав и щерката няма достъп до нега, та за това така се мераклиса за конкурса Grinning

Що да нЕмаш шанс, готини са снимките Grinning Ама за втората и третата как може да се гласува? newsm78

И аз само за първта успях да гласувам, искам и за другите две Simple Smile

Честно казано нямам идея, защото на мен не ми дава да гласувам изобщо, нали съм участник Embarassed
Виж целия пост
# 13
Имаш 5 звездички и от мен  Peace
А снимката на цветето е страхотна!
Виж целия пост
# 14
С чиста съвест 5 т и от мен Grinning
Мен бебешките пък страшно ми харесаха Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия