Гинекологична клиника Братя Тодорови

  • 2 379
  • 4
Моля ви ако имате лични впечатления от лекарите в тази клиника, от обслужването като цяло, да ги споделите. Клиниката се намира на Скобелев 26. Благодаря
Виж целия пост
# 1
Аз нямах проблеми със забременяването, но посещавах д-р Тодоров.
Той ми следи бременността и ми направи секциото, безкрайно съм му благодарна и съм много доволна от него, за мене е страхотен човек. Когато и за каквото да му се обадя винаги е мил и любезен.Доста от приятелките ми започнаха да ходят при него и са доволни.
Виж целия пост
# 2
Много ти благодаря, мисля да го посетя другата седмица. А цените на прегледите там знаеш ли какви са?
Виж целия пост
# 3
Ако става въпрос за сетерилитет не се ползва изобщо с добро име. Отиди в Зачатие и пусни търсачката. Тове е една от темите:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=3219.0

Виж целия пост
# 4
Здравей, не става въпрос за стерилитет, искам да отида на преглед, просто нямам време, а неговата клиника е много близо до работата ми, та мога да прескоча през работно време. Имам малък миомен възел, който беше спрял да расте, искам да видя какво е положението с него и профилактичен преглед. А относно стерилитета препоръчвам д-р Щерев, много години живя в блока на свекърите и помогна много на дъщеря им.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия