Гаден Дървояд

  • 4 312
  • 11
Моля ви, помагайте Grinning
В детското креватче има дървояд. Чувам го през нощта как хрупа Laughing
Как да го махна от там, с какво да го убия? Thinking
Виж целия пост
# 1
При нас пък се появиха на тавана. В интернет прочетох, че има специален препарат за дървояди, но миришел много лошо. Майка ми ми каза да напръскаме с газ (от шише) и нафталин. И после да проветрим.
Ако намериш нещо по-добро моля те кажи - ужасен шум правят.
Виж целия пост
# 2
Хе, и ние си купихме дървено детско столче с притурка дървояд към него. Вече не знам колко време стана, 7-8 месеца - живее вътре, яде си, скърца... Нашият е запечатан под слоя лак обаче - дупка не се вижда.
Виж целия пост
# 3
Ужас и ние на село имаме един и си хапва леглото ми,дано остане нещо от него Crazy
Виж целия пост
# 4
Ама тоя нашият дървояд е страшно активен - всяка сутрин намирам до крака на креватчето стърготини. А дупката все още не мога да я открия. Ужасно еееее Close
Виж целия пост
# 5
И ние преди няколко години имахме дървояд в паркета. Коварна гадина беше, въобще не можех да спя от него. Какво ли не правихме, за да го унищожим, но не умира лесно гадината. Накрая един дърводелец казал  на мъжа ми да инжектира в дупките бензин. Колко сме го дебнали до коя дупка се подвизава! Накрая умря, де.
Виж целия пост
# 6
Това  е готино име за рок- банда   Grinning
Виж целия пост
# 7
Нашия дояжда секция в хола и не се дави  Mr. Green!
Виж целия пост
# 8
Дюшемето в детската стая прилича на швейцарско сирене, защото от няколко години имаме съквартиранти, но аз ги дебна и досега унищожих 4. В момента не се чува гризкане. Дано да няма, че ми унищожиха хубавото дюшеме. Не знам как се размножават и изчаквам със запълване на дупките.
Между другото нашето дюшеме е боядисано с лак и гадините хапват от дървото под лака, т.е. правят си пътечки и под лака е кухо. Аз така ги хванах, лягам на земята и дебна, а после човъркам докато ги изкарам.
Виж целия пост
# 9

 Накрая един дърводелец казал  на мъжа ми да инжектира в дупките бензин.

Добра идея. Мерси  bouquet
Това  е готино име за рок- банда   Grinning

 Joy
Виж целия пост
# 10
Купих си някакъв чешки препарат за дървояди - Lignofix I-Profi. Той е за обработка на дървесина, но аз мисля да го инжектирам в дупките.
Виж целия пост
# 11

 Накрая един дърводелец казал  на мъжа ми да инжектира в дупките бензин.

...и после да драсне клечката, да горят гадовете Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия