Помощ педофили-как да спасим мъничетата си?

  • 2 893
  • 56
"...От жилището му са иззети няколкостотин видеоклипа, филми и стотици компактдискове с педофилско съдържание. На тях се вижда как възрастни мъже изнасилват малки момиченца между 3 и 5 години. На някои от филмите невръстните жертви са с вързани ръце и крака, омотани с тиксо, а на други те са видимо упоени..."- чухте ли това?????????  Shocked #2gunfire
Що за същества са тези изверги, та това са невинни и безащитни дечица. И какво ще стане с него - в най-добрия случай ще ни яде парите в затвора. А децата и техните родители ... Дали не можем да направим нещо - за по-тежки наказания или нещо друго, с което да подпогнем борбата с тези изроди? Потресена съм от тази жестокост.
Виж целия пост
# 1
Когато се пуска такава тема от този род, поне си направи труда да кажеш от къде си цитирал/а. Самото ти изказване е доста провокативно и това го прави съмнително.
Виж целия пост
# 2
Аз го чух снощи в новините по "Нова".
Виж целия пост
# 3
Лого5ка, ето един линк по темата - истина е, за съжаление  Sad

http://dnes.dir.bg/2006/07/26/news472683.html
Виж целия пост
# 4
Като бъдем достатъчно отговорни като родители!!!
Виж целия пост
# 5
Като обясним на децата от какво да се пазят, вместо да шикалкавим с птички и пчелички...
Виж целия пост
# 6
Когато се пуска такава тема от този род, поне си направи труда да кажеш от къде си цитирал/а. Самото ти изказване е доста провокативно и това го прави съмнително.
Що за констатация е това: " провокативно и съмнително изказаване" ?!?! Shocked
Във вечерния Календар и късните новини по Нова, снощи няколко пъти пуснаха репортаж за организирана група педофили- вкл. и в България, която разпространява пом/у си клипове на издевтелства с деца в споменатата възраст, завързани с тиксо или упоени, основно от азиатски произход и от страните на бивша ОНД. Хванат е българският мръсник #Cussing out #Cussing out- висшист, некриминално проявен, неизвестен на полицията.
Преразказвам, не цитирам!
Имаше и кадри  #Crazy #Crazy #Crazy
Настръхна ми косата и се разплаках  Sad
Милите дечица- страшна картина.
Мисля си, че единственият вариант е тези деца да са отвелечени и заставени да ги снимат, иначе нямам обяснение за родителите  #Cussing out
Виж целия пост
# 7
Като обясним на децата от какво да се пазят, вместо да шикалкавим с птички и пчелички...
Да, много говорене и бдителност от наша страна!!!
Виж целия пост
# 8
Като обясним на децата от какво да се пазят, вместо да шикалкавим с птички и пчелички...
Да, много говорене и бдителност от наша страна!!!
Е как да обясним на дете на 3 год newsm78 ?
За педофилите няма да коментирам , защото едва ли има майка с по -различно мнение от до тук написаното.
Виж целия пост
# 9
Цитат
Е как да обясним на дете на 3 год?

дори и на три годиники детето трябва да знае, че с непознати не се говори, с тях не се тръгва и от тях нищо не се взима. а и тригодишните просто стоят близо до нас.
Виж целия пост
# 10
Цитат
Е как да обясним на дете на 3 год?

дори и на три годиники детето трябва да знае, че с непознати не се говори, с тях не се тръгва и от тях нищо не се взима. а и тригодишните просто стоят близо до нас.
Е , да, това ясно. Но тук ставаше дума за птичките и пчеличките...
Виж целия пост
# 11
Цитат
Е как да обясним на дете на 3 год?

дори и на три годиники детето трябва да знае, че с непознати не се говори, с тях не се тръгва и от тях нищо не се взима. а и тригодишните просто стоят близо до нас.
Виж целия пост
# 12
птичките и пчеличките си правят неща, характерни за техните си видове.
децата на хората се раждат, най-добре е това да става в семейства, където мъжът и жената се обичат и искат да имат деца.

за едно тригодишно дете е достатъчно да знае, че непознатият може да го нарани, а също и че не е длъжно по никакъв начин да позволява физически контакт с други хора - познати или непознати.
Виж целия пост
# 13
Айде само и да си помислим колко от тези педофилски снимки са правени със знанието и съгласието на родителите........ Защото аз май Thinking познавам едно такова семейство.
Виж целия пост
# 14
Когато се пуска такава тема от този род, поне си направи труда да кажеш от къде си цитирал/а. Самото ти изказване е доста провокативно и това го прави съмнително.
Не разбирам заядливите ти реплики. Не съм споменала източник, тъй като новината изтече по всички медии и новинарски сайтове още вчера. Дори да отричаш или поставяш под съмнение точно тази новина, проблемът си съществува и много деца стават жертва на педофилите.
До останалите мами - да може би донякъде говоренето ще помогне, но смятам, че на тази възраст най-сигурно е ако дечицата са близо до нас и не ги изтърваме от поглед, особено в по-големите градове.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия