Секс до кога по време на бременност?

  • 4 053
  • 41
Хело..Simple Smile В началото на 7-ми месец съм и се интересувам до кога е позволено да се прави секс.. иначе се чувствам страхотно..както казват..БРЕМЕННА, а не болна Wink) чакам да ми кажете да не стане някой фал с беба:))
Виж целия пост
# 1
Стига с бременността ти всичко да е наред, можеш спокойно да правиш секс до края. В спермата се съдържат простагландини, които могат да предизвикат контракции, но при една нормална (не рискова) бременност, няма да има неприятни последствия от това.
Виж целия пост
# 2
До края! Simple Smile
Лекарят ти би трябвало да те предупреди,ако има риск за бебето.Щом не го е направил,всичко е о.к.
Виж целия пост
# 3
докато спреш да си бременна и остане само сексът  Wink
Виж целия пост
# 4
До родилното  Laughing
Виж целия пост
# 5
до когато искаш Sunglasses
Виж целия пост
# 6
До последно Peace
Ако се чувстваш добре и всичко е наред можете да правите секс докато не тръгнеш да раждаш Wink
Виж целия пост
# 7
    Докато тръгнеш да раждаш  Peace!
    Като бях бременна със синчето плътно до раждането си правехме секс! Преносих с една седмица т.е. редовния секс не ми повлия, за да родя по-рано  Mr. Green!
Виж целия пост
# 8
докато спреш да си бременна и остане само сексът  Wink

Много правилно казано  Peace
Виж целия пост
# 9
Cryа на мен ми е забранен Cry
Виж целия пост
# 10
Ако се чустваш добре -до края на бременноста и след това  Wink
Виж целия пост
# 11
Ако нямаш изрична забрана от лекар, можеш да правиш до изтичането на водите и задължително с презерватив  Peace
Виж целия пост
# 12
Аз спрях в 8 месец, беше ми доста некомфортно с големия тумбак Peace
Виж целия пост
# 13
 щом  се  чувстваш  добре    и  ти  е  приатно     може  докрая    за   мен  не  бе  проблем   родих   нормално   и  сравнително  бързо
Виж целия пост
# 14
Докато се чувстваш комфортно! Няма и проблем до края ( даже ако преносваш и тати с нещо може да помогне;) )









------------------------
Пишете на кирилица!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия