Объркана съм и отчаяна :(

  • 1 974
  • 26
Здравейте момичета имам нужда от съвет и подкрепа. Отдавна не се бях появявала във форума, но исках малко да се отърся от мисълта за бебе. Извинете ме, че така се оттеглих за известно време. Месец Юли изкарах една чудесна почивка на море изпълнена с много купон и положителни емоции, много, басейни и заведения. Бяхме голяма компания и стана щур купон. Втората седмица бях в очакване на лелката но уви закъсня. Дори и през ум не ми е минала мисълта за бебе или каквото и да било, имайки впредвид дългогодишните ми проблеми, както и скачането с баджи и вилнеенето в аквапарковете. Върнахме се и една седмица се боря с бялото течение с което се сдобих (изключително обилно). След още 4 - 5 дни започна наедряването на гърдите. Три поредни дни сутрин след като си изпия кафето и билките с които се тъпча уж за овулация и за забременяване в едно с фолиевата киселина и Ревалид за косопада които стана много интензивен започна повръщане. Изключително много ми се спи и се чувствам адски отпаднала. Реших се да отида на гинеколог водена от притеснение за бялото течение . Е направих  изследване и  резултата от посявката беше нормален без наличие на растеж. Помолих за преглед защото вече беше 60 -ти ден от последната менструация. На видеозона се видя киста в дясно. Доктора ми каза да започна прием на Жанин от първи ден на менстр. - 3 месеца и след това отново да отида на преглед. До момента аз съм била постоянно с кисти които са се пукали на 35-40 ти ден но със съвсем други симптоми.( никога не ми се е гадило, лицето винаги ми е било с пъпки а сега не, затруднено ходене по голяма нужда сега не и най важното кистите са ме болели а сега не). Доктора не ми даде нищо с което да ми предизвика менстр. , а от посещението при него минаха вече 5 дни и положението с нищо не се е променило е гадене за сега няма. Тази киста въобще ще се пукне ли? А въпросния цикъл може да дойде след 30 дни ако въобще дойде. Според вас поведението и диагностицирането от страна на доктора адекватно ли е? Какво бихте ме посъветвали? Опасявам се да не стане някоя беля от подобно бездействие и оставяне на самотек нещата?
Притеснена съм моля за съвет както и за извинение за дългия постинг.
Виж целия пост
# 1
Здравей,

Всички симптоми които описваш и косопада и течението и липсата на пъпки по лицето са ранни признаци на бременност!!! Моят съвет е да направиш един тест за бременост!!! Не отлагай, ако си бременна теста ще отчете. Ако си бременна, лекарствата които са ти предписали са свръх нежелателни!!!!

Виж целия пост
# 2
И на мен симптомите много ми приличат на бременност. При такова голямо закъснение тест не си ли правила Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Иди и при друг лекар - изпитан и потвърден да е добър + пусни тест преди да се тъпчеш още с хормони  Wink
Виж целия пост
# 4
Sad Ми не не съм  Sad. Не че искам да се оправдавам но както казах винаги ми е закъснявал цикъла. Постоянно съм с кисти, а и с тези две нефелни тръби ( една с пластика поради запушване а другата силно нагъната според лекарите с минимална пропускливост) Cry. Досега винаги когато ми е закъснявало първо тичах за тест и винаги EFN . Сега си казах защо да го правя така или иначе по добре е да ме видят на видеозона ако има нещо би трябвало да го видят- нали така?
Виж целия пост
# 5
Направи един тест за бременност. С този нередовен цикъл е възможно овулацията да е била по-късно и да не се вижда нищо на видеозона все още.
Виж целия пост
# 6
Е-еее добре днес ще си купя един и утре сутрин ще го пробвам, но почти съм сигурна че резултата отново ще е EFN. А току що говорих с познат гинеколог от Св.София и той ми каза в Неделя да се чуем за да ми каже кога да отида при него, а и дори да ми дойде М. да не започвам прием на лекарства. Трябва да се проведе курс и схема на лечение при ясно установена причини и резултати от изследвания. Защото хормоните можели да объркат организма ми. А иначе отидох на преглед при д-р Нецов от Шейново той бе и човека който преди 5 г. ми направи лапарото но до сега не ми е провел курс на лечение за поликистозата която не спря да се проявява и след лапарото. Между другото лекаря с който говорих по тел. каза че може и да карам мнима бременосст но трябва да се види и установи той също каза за мое успокоение да направя един тест. А според вас има ли тест който е препоръчителен ?
Виж целия пост
# 7
Направи тест сега. Няма значение какъв е.  Колко ти закъснява всъщност?
Виж целия пост
# 8
Вече ми е 63 ден от 1 ден на посл. менстр. която всъщност не е регламентирана, т.е. няма определена дължина на цикъла 28-30 дни например. А и сега съм на работа, тъй че малко ми е неудобно тук в служебната wc - нали разбираш
Виж целия пост
# 9
Беж до аптеката за тест!
Имаш ли предмеснтруални болки?
Виж целия пост
# 10
Трябва да се проведе курс и схема на лечение при ясно установена причини и резултати от изследвания. Защото хормоните можели да объркат организма ми.  
Peace

А според вас има ли тест който е препоръчителен ?
дъ бест най-добре и ако е + шуър чек за потвърждение  Wink
Виж целия пост
# 11
Боли  ме кръста само. Особено като се застоя на стола повечко. А вечерно време като се прибера от работа ми се доспива от тежестта в кръста и това е от около 10 дни насам. Гърдите са наедрели доста и ме наболяват зърната. Вчера след половия контакт веднага пак заспах. Нищо друго. У-уф добре де бягам сега до аптеката и след мъничко ще кажа какъв е резултата. Добре де добре тръгвам ей ама че сте значи. Човек не може да си по-мрънка Whistling
Виж целия пост
# 12
Meche,  newsm17 се след малко да ни зарадваш.
Виж целия пост
# 13
Мече, вичките ти симптомни са като при ранна бременност. Дано да видиш EFP newsm10
Виж целия пост
# 14
Да бе зная че е така, но Нецов видя само киста Cry. Аз все се надявах да е бебче  Rolling Eyes. Сега на 20 Август имаме годишнина и си представих подаръка който бих могла да му направя, но уви май ще за друга. Добре де скоро ще стане ясно отивам да видя какво е отчел теста.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия