Tърся сватбена агенция във Варна!!!

  • 678
  • 5
Момичета, моля помогнете! Търся агенция, която да организира сватбата ни до към края на месец октомври, можете ли да помогнете?
Виж целия пост
# 1
Първо - честито за предстоящото хубаво събитие!
Не мога да ти помогна с координати, защото аз организирах сама сватбата си с помощта на момичетата от този форум: http://svatba.noxart.com/
Погледни в него, там ще намериш доста информация покрай организирането на една сватба. Успех! Simple Smile
Виж целия пост
# 2
И аз сама си организирах всичко и съм много доволна ... Има разни агенции от рода на 'Сватбен ден' или нещо такова.. но не съм чула някакви суперлативи за тях.. аз лично нямам доверие на друг да ми организира каквото и да е..
Иначе линка от горния постинг е МНОГО полезен!!!
Виж целия пост
# 3
Благодаря за линка, ако все пак някой има координати- ще се радвам много, и на мен ми се ще да си организирам всичко сама или двамата в случая, но няма да ни се случи, защото не разполагаме с много време, а и моята работа не ми позволява да разполагам с времето си, така че няма да я сколасам и предпочитам да си платя на някого, стига да знае какво прави!
Виж целия пост
# 4
Свят  за двама се  казва  агенцията, намира се на Дразки 3, ет 2, Дора Канева е жената .ще останеш доволна
Виж целия пост
# 5
Поздрави за решението!
Министерство на купоните ни организираха програмата за сватбата, не цялата сватба, но и то другото си го бяхме свършили сами - църковен ритуал + подписване + ресторант. Сами си избирахме поканите и изпращахме по списък.
Ако те интересува, тел: 602949
e-mail: karmen@showtimebg.com
Жената се казва Кармен и много готина и наистина направиха купон на сватбата ни /без да правя излишна реклама/.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия