Открих страхотно магазинче за дрехи втора употреба

  • 1 644
  • 18
Понеже много съм доволна от откритието си бързам да го споделя с вас.Научих за него от форума и вече го посещавам от 2месеца. Магазина се намира до нас на ул.Димитър Манов 12 в кв.Иван Вазов.Дрехите са внос от щатите и цената е 15лв.на килограм.Магазинчето е малко и момичето го зарежда всеки ден.Има доста интересни неща и ходя през ден като почти винаги си купувам нещо за мен или децата.Дано да съм била полезна за някои от вас  Hug
Виж целия пост
# 1
снимай някоя придобивка и покажи де Laughing
Виж целия пост
# 2
Ако трябва да снимам всичко няма да ми стигне времето,но неискам да звучи като реклама.След малко като приспя децата ще снимам днешните си придобивки и някои детски от онзи ден  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Ето някои снимки,но аз се обличам спортно и дрехите са този тип.Снимките ги нащраках набързо и не са много хубави,а и нямах време да търся вече прибраните дрехи.
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=10135&AlbumId=30398
Виж целия пост
# 4
А от пазара като ориентир , къде се намира тази улица?
Виж целия пост
# 5
От пазара тръгваш по посока на НДК.Намира се в карето на новите блокове при ИНГ-банк.Наблизо има магазин на ЕНА,а успоредна на Д.Манов е ул.Балша.Дано да си успяла да ме разбереш  newsm78
Виж целия пост
# 6
Някой ходил ли е?Да каже дали му харесва  newsm78
Виж целия пост
# 7
Не стигнах до него, ама като дойда пак ще го посетя, то от тези намаления и без пари останах Crazy
Виж целия пост
# 8
Е готини са браво, със здраве да си ги носите.
Виж целия пост
# 9
И аз пазарувам от него, от няколко месеца.Те го отвориха наскоро.Познавам собствениците.Майка ми и баща ми са им кумуве.Голямата им щерка е в Щатите и от там праща дрехите.А малката държи магазина.Наистина има страхотни неща, а и това, че е на килограм е още по-готино.
Виж целия пост
# 10
За съвсем мънички деца има ли нещо?
Ние си имамя няколко магазина в квартала, но са на твърда цена...
Виж целия пост
# 11
мисля че за деца под годинка е забранено да се продават дрехи втора употреба заради препаратите които използват.
дрехите са страхотни задължително ще го посетя
има ли някаква хитринка примерно сутрин само да има хубави дрешки ,а после да свършват или през целия ден може да се намери нещо хубаво:)
Виж целия пост
# 12
Много хубави неща си си купила.Със здраве да си ги носиш!
А какво е работното време?Работи ли и в неделя?От 14-то ДКЦ как се стига,че нещо не се ориентирам?
Виж целия пост
# 13
За съвсем мънички деца има ли нещо?
Ние си имамя няколко магазина в квартала, но са на твърда цена...
Мисля, че под р-р 80 или 86 няма.
Много хубави неща си си купила.Със здраве да си ги носиш!
А какво е работното време?Работи ли и в неделя?От 14-то ДКЦ как се стига,че нещо не се ориентирам?
Неделя не работи.Не си спомням какво беше работното време newsm78
Ако идваш откъм НДК-то и стигнеш на светофара, наляво си за 14-та п-ка, а надясно за магазина.Първата пресечка, мисля че беше, завиваш надясно.След около 50-тина метра отляво е магазина.Мисля, че беше до едно кафе.
Уф, дано да съм го обяснила точно, че хич ме няма в обясненията. Embarassed
Виж целия пост
# 14
Ето ви ориентир.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия