Болки в тазобедрените кости

  • 1 058
  • 2
Здравейте!
От 4 дни пия Флажил, като още с първото хапче получих силно главоболие, слабост и виене на свят, на което лекарката ми отговори,  че били "нормални" странични ефекти на лекарството. От 2 дни ужасно много ме болят тазобедрените стави /ябълките/ и не мога да си намеря място, нито седнала нито легнала. На 21 години съм и не ми се струва много нормално да ме болят така. Възможно ли е да е от лекарството, и с какво да се мажа, че направо не мога да търпя вече.
Моля Ви дайте ми съвет.
Виж целия пост
# 1
Не мога да ти дам по-комптенетен съвет, но смятам, че най-добре е да се консултираш със специалист ортопед. Дано да няма нищо обезпокоително!
Виж целия пост
# 2
Изброените странични ефекти, настина са характерни за терапия с Флажил. Болка в тазобедрените стави, тазовите или бедрените кости, както и в прилежащите мускули не е наблюдавана. Нещо повече - възможно е намаляване на чувствителността на крайниците като преходен страничен ефект. От това може да се заключи, че приема на Флажил и описаната болка не са взаимосвързани. Моя съвет е да се консултираш с твоя лекар за назначаване на паралелна терапия. Съмнявам се обаче да бъде назначена такава изобщо или поне докато пиеш Флажил. Възможно е прилагането на различни гелове и унгвенти съдържащи нестероидни противовъзпалителни средства, както и приемането на такива пер ос, но това след приключване на Флажила и то само по преценка на лекуващия лекар.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия