на санаториум чрез НОЙ

  • 2 844
  • 3
Имам локсация на тазобедрена става и трябва да ходя на калолечение и подводен масаж,но незнам в кой санаториум на България ги има тези процедури Thinking
Освен това искам да взема с мен и дъщеричката си и доколкото знам,не всеки санаториум допуска деца под 2г възраст,а тя ще е на 1,7г (искам през септември да замина)...  Confused

Можете ли да ми кажете сайт със санаториумите на България или да ми препоръчате някой в който сте ходили и знаете,че ги има тези процедури...

Благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 1
Ето на тези сайтове има информация за санаториумите
http://www.bgholiday.com/pro/home.nsf?Open
http://www.noi.bg/
Виж целия пост
# 2
еййй,мн ти благодаря   bouquet
но защо го няма Поморийския санаториум  newsm78
азза там са бях засилила  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Тъй като тази година и ние смятахме да ползваме тази програма искам да ти опиша нашият опит. Мъжът ми имаше проблеми с ръката- оперираха го, беше болнични 2 месеца, ходи на физиотерапия, но не се възстановяваше добре. И лекарите му препоръчаха минерални бани. Аз след двете раждания имах проблеми с кръста- радикулит и решаваме, че ще ходим заедно. Тръгваме по определения ред да проверяваме за карти. Оказва се, че за Павел Баня, където ни препоръча лекуващият лекар на мъжа ми изобщо няма места- трябваше на 1 юни да отидем да чакаме в 4 ч сутринта , да се запишем в списъка на другите чакащи за да вземем карта за месец юли. А нашата идея беше санаториумът да бъде по време на болничните на мъжът ми. Така Павел Баня отпадна и взехме карти за единственият свободен санаториум по това време- Бургаските минерални бани в Житарево. Ние нямаме баби и проверяваме какви са възможностите децата да дойдат с нас. Обясняват ни, че ако децата спят при нас, няма да плащаме за тях, а ако искаме да ни сложат походно легло в стаята се плаща допълнително по 7 лв на ден. Вземаме си карта за 15 дни, уреждаме всички формалности и на 24 май пристигаме в Житарево. И тук се оказва, че малкият може да спи при нас (правели ни компромис, защото деца под 3 год. не приемали), но за големият трябваше да плащаме допълнително и легло и храна. Така се оказа, че за нас- възрастните трябва да плащаме по 5,50 на ден, а за големият ми син по 12 лв на ден. Ние не бяхме подтотвени за това и си тръгнахме- спахме 1 нощ на Обзор и се прибрахме в Русе.Дори не можахме да си намокрим дупетата в морето, защото водата беше студена по това време. Та с този дълъг разказ исках да ти кажа да вземеш телефоните на санаториума, който те интерисува от сайта на НОИ и детайлно да обсъдиш всички подробности с рецепцията му за да не се окажеш като нас наникъде, когато стигнеш там. Не знам нас къде ни прекараха- дали в Русе, откъдето вземахме картите или в Житарево решиха, че след като сме изминали толкова километри ще приемем всички условия, които ни поставят, но ако някога пак решим да ползваме програмата на НОИ много ще внимаваме. Успех и дано да имаш полза от санаториума.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия