Хайде почитатели на турбофолка, преброяване за концерта на Цеца Величкович!

  • 1 903
  • 19
Чакам да се похвалите, купихте ли си вече билети по 300 лева за ложите, чух че и шампанско щяло да се лее! Peace Peace Peace



Цеца Величкович ще пее в на стадион Васил Левски

 25/07/06 13:15
Звездата на сръбския фолк Цеца Величкович – Ражнятович ще изнесе концерт на стадион Васил Левски в София на 14 септември.


В първата част на концерта, който се очаква да продължи около 4 часа, ще пее Азис, стана ясно на пресконференция, дадена от промоутърската фирма Pickandmore на 25 юли в сградата ба БТА.

Според организаторите на концерта, това ще бъде последният концерт на Азис в България, който казал, че след това смята да отиде да живее в чужбина.

Самата Величкович е подготвила около 40 песни от своя репертоар, сред които и парчета от новия й албум, “Идеално Лоша”, представен наскоро с концерт в Белград.

Цените на билетите за концерта в София ще бъдат 20 лв. Ще има и билети по 50 лв. за сектор А на стадиона, както и VIP зона с цена от 300 лв., в която са включени паркинг и вечеря.

Величкович ще пристигне в България няколко дни по-рано с двете си деца и ще разгледа страната, като изричното й желание било да разгледа Велико Търново и околностите.

 Sunglasses Sunglasses Sunglasses

Никой не може да ме убеди, че няма да има и наши хора там! Laughing
Виж целия пост
# 1
билети по 300 лева за ложите,
Там, съм да Shocked
Виж целия пост
# 2
Мдаа, Ивайла Бакалова е решила рязко да навакса за неидването на JLo.... Laughing
Виж целия пост
# 3
На "В. Левски" не бяха забранени концертите  newsm78 Навремето като слагахме реклами там, ни предупреждаваха, че който стъпи на тревата, ще бъде глобяван  Laughing

Виж целия пост
# 4
 Shocked На стадиона Васил Левски ли ще бъде наистина?

Трябва да се изнеса от нас на тази дата   ooooh!.
Виж целия пост
# 5
... Трябва да се изнеса от нас на тази дата   ooooh!.

Тогава ми е рождения ден  Joy
Виж целия пост
# 6
Shocked На стадиона Васил Левски ли ще бъде наистина?

Трябва да се изнеса от нас на тази дата   ooooh!.

Можем да организираме дружна миграция от квартала Mr. Green На място с по-добра музика Laughing

П.П. Никол, признай си,че заради твоят празник идват - да ти пеят на уше Joy
Виж целия пост
# 7
Креми, виж по-горе, Никол има рожден ден, ще й идем на гости  Joy.
Виж целия пост
# 8
Хахаха, не е само заради мен и AnMary има тогава  Joy
Виж целия пост
# 9
Марго,
опасенията ми са, че рожденничката ще е на първи ред в ложата с шампанско в ръка кълчейки кълки Joy
Други варианти newsm78 Mr. Green

П.П. Никол - шегувка Hug
Виж целия пост
# 10
Мдаа, решили сте да спестите значи - съвместен купон Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Това за Азис-сериозно ли?  кои са късметлиите, които ще ощастливи с присъствието си? Накъде се изнася?

Какво означава "турбофолк"?
Виж целия пост
# 12
Марго,
опасенията ми са, че рожденничката ще е на първи ред в ложата с шампанско в ръка кълчейки кълки Joy ...


 Joy hahaha Там съм  Joy
Виж целия пост
# 13
Какво означава "турбофолк"?

Турбофолка е като турбосекса - яко дънене и жици  Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Ако на жици замениш ж с ц ще е по-вярно Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия