За багажа в самолетите

  • 645
  • 8
Привет, форумки! Предстои ми раждане на4алото на август месец. Ще раждам в Швеция и мама и брат ми пристигат следващата седмица. Мама е харесала ето това стол4е за кола за новородено  http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=40_42_124&products_id=1666 и се 4удим дали може да го донесе. Ще пътуват със самолет. Ако някоя от вас е имала подобна ситуация нека сподели.
Виж целия пост
# 1
Няма проблем да ти го донесе, само трябва да е разопаковано и без етикети, т.е. да не прилича на нов подарък, а да е като нещо, което се ползва вече, за да не се налага да се декларира. Може да каже, че идва при теб на гости и ти го носи, защото сте го забравили в БГ, като сте се прибирали в Швеция.
Виж целия пост
# 2
Не виждам проблем да ти го донесе. От свръх багаж ли се притеснява, не мога точно да схвана newsm78
Във всеки случай мойта количка долетя от Англия без проблем.  Арвен ми я беше опаковала добре и само и бяха лепнали етикета на летището и хайде на лентата  bouquet
Виж целия пост
# 3
Luluto не се притеснявам от свръх багаж, защото и брат ми пътува и има място. Зна4и, ако е без етикет и разопакован стола може да се донесе. А като ръ4ен багаж или на лентата?
Виж целия пост
# 4
А като ръ4ен багаж или на лентата?
На лентата. Само да го опакова по_стабилно, zа да не се повреди неЩо от хвърлянето насам_натам (при всяко наШе летене на поне един от куфарите ни му се случва случка, което ме навежда на мисълта, че не са много нежни с багажа Wink)
Виж целия пост
# 5
На лентата. Вътре само ще им пречи, а и несъм сигурна че без бебето вътре ще го пуснат в самия самолет Grinning Дръжката предполагам, че се смъква на долу да не стърчи, да го опаковат, за да не се цапа и да си ходи в багажното.
Виж целия пост
# 6
Относно столчето за бебо няма абсолютно никакъв проблем да ти го донесат но ще трябва да мине по лентата като чекиран багаж и затова ти препоръчвам т. к. работя на летище и знам как се отнасят към багажите да е добре опаковано поне в голям /прозрачен/ найлон. И наистина както ти писаха без бебе няма да разрешат да го вземат като ръчен багаж...и никои няма да ти го гледа ж найлона ново ли ти е или старо... късмет:) Wink
Виж целия пост
# 7
Ами като човек който работи на летището ще ти кажа да го пусне на лентата .Всекидневно свалят колички и солчета от багажника ,те стоят на отделно място ,в смисъл не са смесени с куфарите.Като ръчен багаж незнам дали ще мине,няма да се побере в багажниците над главата.Опаковайте го с найлон за да се вижда какво е.
Виж целия пост
# 8
Те вече са ти казали другите майчета.... трябва да се пусне на лентата. Само да допълня, опаковайте го хубаво в прозрачно фолио и непременно да му махнат сенникът и всички други части, които са подвижни- те отделно в куфара!
П.С. Много е хубаво  Peace Със здраве да си го ползвате   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия