Има ли вече родители получили данъчните си облекчения за дете за 2005г?

  • 1 718
  • 40
Здравейте ,през април тази година си подадох данъчната декларация за облекчение за данъчната тежест за 1 дете,но нямам никакъв резултат все още освен потвърждение че данъчната ми декларация е пристигнала в данъчното.Знаете ли нещо повече?
Виж целия пост
# 1
О-о-оо!
Аз отдавна ги получих. Подадох декларацията през януари, после не се появих цял месец да се подпиша и накрая, след като се подписах, ми ги преведоха след 2 дни.
Виж целия пост
# 2
Да бе. Получихме ги едва през юни по банкова сметка, а подадохме декларация през февруари. Бих си казла мнението, но не ща да се ядосвам повече.
Виж целия пост
# 3
Да бе. Получихме ги едва през юни по банкова сметка, а подадохме декларация през февруари. Бих си казла мнението, но не ща да се ядосвам повече.


хехехе, това все едно аз съм го писала;

при нас, след като ги преведоха по сметка на мъжа ми, звъннаха да ни карат да ги връщаме.
Така и не ми стан ясно от какъв зор, но нищо не им върнахме де Crossing Arms
Да си гледат работата
Виж целия пост
# 4
Това значи ли че,аз като по постоянен адрес съм регистрирана в Стара Загора ,трябва да ходя да се попиша там, за да ги взема? newsm78
Виж целия пост
# 5
Ние подадохме декларациите през март по пощата и до момента няма нищо по сметката, която сме дали. Само четох по вестниците, че имало много голям брой подадени декларации и щели да се забавят с изплащането. Не пишеше колко ще се забавят. Иначе срока май е един месец.
Виж целия пост
# 6
Мъжът ми подаде април и още нищо не е преведено по сметката. Мислех днес да се обаждам да питам.  newsm78
Виж целия пост
# 7
Това значи ли че,аз като по постоянен адрес съм регистрирана в Стара Загора ,трябва да ходя да се попиша там, за да ги взема? newsm78
Най добре звънни в данъчната служба. Там ще ти кажат подробности. Аз подадох декларация средата на февруари и до май нямаше и помен. Тогава се обадих, отидох до данъчното и се оказа, че една немарлива служителка е забутала една купчина декларации сред които и моята естествено....
Виж целия пост
# 8
охооо, даже забравих, че ги имаше. Още през март-април ми ги преведоха по банковата сметка. Но първо ги подадох в Пазарджик и второ - на ръка. Ти можеш да отидеш до поделениетона НАП, до което си подала декларацита и да провериш како става с нея. Може да е обработена и да стои /забравили да ти се обадят например/. А дала ли си телефони за връзка, за да знаят къде да ти звъннат? Абе най-добре бягай в службата да провериш.
Виж целия пост
# 9
Нищо още не сме получили.
Виж целия пост
# 10
Получихме ги по дебитна карта.Подадохме през март на място в провинцията и през април -готово.
Виж целия пост
# 11
Аз най-после си ги взех през юни, но много досаждах. Декларация подадох в началото на април и след законния срок нямаше нищо, та им звънях всеки ден по телефона.
оказа се, че въобще не са ми въвели искането за връщане на пари и трябваше да подам ново с нова дата - края на май и пак 1 месец чакане. Накрая казаха да отида да се подпиша и да си дам нови данни за сметка, защото междувременно бяха въведени IBAN-ите.
Искаха ми и копия на застраховките "Живот", макар че слушах по медиите изрично някаква дама от НАП каза, че никой няма право да ти взима копие от застрахователната полица, ама....
И после след 2 седмици ми ги преведоха парите.
Това е за община "Витоша" - дан. инспектор Румен Стойков.
Виж целия пост
# 12
Декларация подадохме в началото на февруари, а парите преведоха през април - вече няма помен от тях  Mr. Green
Виж целия пост
# 13
подадохме през март декларацията, а получихме парите през юни
Виж целия пост
# 14
Някъде около март подадохме, парите ги преведоха май.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия