За чаршафите ...

  • 5 235
  • 105
Айде петък е.  Mr. Green

Дойде ми наум тази анкета, защото една дама се учуди, че не спим с един чаршаф.  Shocked
Тя на десетата година от брака била дала отделни.  Mr. Green
Виж целия пост
# 1
С единичен. Не обичам да спя под една завивка с никой.  Mr. Green
Виж целия пост
# 2
На сезони - в момента всеки си спи с чаршаф, а за зимата имаме една огромна олекотена завивка.
Виж целия пост
# 3
Двоен, мнооого голям и винаги сутринта, мъжо е отвит Mr. GreenКак става тоя номер, незнам Laughing
Виж целия пост
# 4
На сезони - в момента всеки си спи с чаршаф, а за зимата имаме една огромна олекотена завивка.
И ние така...зимата пести от парно Mr. Green
Виж целия пост
# 5
С двоен,защото аз обикновено до сутринта сьм го махнала на пода,а мьжо се е увил до ушите Twisted Evil
Виж целия пост
# 6
С единичен!

Секса си е секс, когато искам да спя не понасям никой да ме ръчка, бута, подпира, дърпа завивките и т.н Дори тикам мъжът ми към неговия си край......

Освен това се въртя много и обичам да ми е широко. Ако трябва да спим прегърнати цяла нощ или под една завивка - това значи изобщо да не спя! Не съйм аз за обща завивка Naughty
Виж целия пост
# 7
Пандора  Peace

Аз мисля дори, че на отделни спални бихме били най-добре.  Twisted Evil
Виж целия пост
# 8
С единичен. Иначе всеки дърпа и в крайна сметка спим отвити.
(И аз не обичам да СПЯ с никой, всъщност.)
Виж целия пост
# 9
А какво имаш предвид под двоен - общ ли?
Виж целия пост
# 10
А какво имаш предвид под двоен - общ ли?

Да, да - общ, от големите.
Виж целия пост
# 11
 Shocked Общия води.
Виж целия пост
# 12
Eстествено, че всеки си има отделни завивки. Това с общата не го разбирам!
И като ми почнат някои с думите, че хората които се обичат спят с една завивка и бла-бла....
Като се обичаме не ни трябва обща завивка Laughing ,изобщо не ни трябва даже. А като спя искам да ми е спокойно, удобно и комфортно.  Wink Ако някога прохърка даже и в друга стая ще отида, но пак ще се обичаме, това не е критерий.
Питайте и за двата матрака на общата спалня, за това дали ползвате две четки за зъби, сапуните дали са два, стика за подмишници, имате ли си белязани индивидуални вилици и лъжици, пиете ли от любимата му чаша, а той от вашата? Whistling
Виж целия пост
# 13
А какво имаш предвид под двоен - общ ли?
Аз така го разбрах и така гласувах.

Вече 10 години спим с обща завивка (чаршаф, одеяло...). До преди около 4 години - и на единично легло Mr. Green Сега сме на спалня Wink
Виж целия пост
# 14

Поправи анкетата, де! Аз как да гласувам, Ъ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия