задължително ли болят гърдите по време на бременността

  • 21 510
  • 78
момичета,в 6 седмица съм ,но не ме болят гърдите всички около мен казват,че не било нормално?
Виж целия пост
# 1
Според мен не е задължително. Мен ме боляха съвсем в началото (още преди да разбера че съм бременна) и след това не.
Виж целия пост
# 2
Гърдите ме боляха от самото начало, че и до към 2-3 месец след като родих!
Виж целия пост
# 3
Не, разбира се. Никой от признаците и симптомите на бременността не са еднакви и задължителни за всички, изобщо не се притеснявай  Hug
Виж целия пост
# 4
Мен ме боляха до края на третия месец и то адски.Особено вече като си легнех направо имах чувството че ще се скъсат когато се обръщах.Даже спях със сутиен тогава.
Виж целия пост
# 5
Започнаха да ме болят 12-14 г.с. до към 20-22г.с. и от тогава до сега не ме болят.При всеки е различно и е глупаво да ти казват,че не е нормално.
Виж целия пост
# 6
мен ме боляха изключително много от момента, в който съм заченала до края на третия месец. сега дни преди да родя изобщо не дават признаци, че с тах ще кърмя. не са напрегнати и не ме болят
Виж целия пост
# 7
Не се притеснявай, може да се напрегнат по-късно и да те zаболят чак тогава. Лека бременност!
Виж целия пост
# 8
Тук, във форума бях чела някъде, че една майка изобщо не е имала болки в гърдите през бременността си, ако правилно съм запомнила. Значи е възможно.
Всичко е възможно,строго индивидуално е, например по принцип уж косата и кожата на бременната стават по-лоши,а на майка ми страхотно се е избистрила кожата и се е разхубавила косата Grinning
Виж целия пост
# 9
Мен ме боляха от самото начало до средата на 4-ия месец /даже спях със сутиен,защото ми се струваха страшно големи и даже ми пречеха/ Joy Joy Joyи след това изведнъж спряха да ме болят.Сега един месец преди да родя изобщо не ги усещам Hug.
Леко бременеене и успех newsm10.
Виж целия пост
# 10
Мен в началото също не са ме боляли изобщо, после към 15-16г.с. започна един дискомфорт и то по-скоро ми бяха раздразнени зърната , отколкото да са ме боляли гърдите. Не се притеснявай и успех, леко бременеене Peace
Виж целия пост
# 11
Мен ме боляха в началото, но съвпадна с приема на утрогестан и си мисля, че беше от него. Иначе нямах никакво напрежение в гърдите, както се води, че е начален симптом.
По-странното е, че сега ме наболват и се чудя как ще кърмя, а искам.  newsm78
Виж целия пост
# 12
Аз по болката в гърдите разбрах, че съм бременна - в 6-7 г.с.  Wink
Виж целия пост
# 13
мен ме боляха адски само 1 седмица, и после изведнъж една сутрин болка нямаше. толковая се уплаших че звъннах на лекар и тои умря да ми се смее, а аз си бях помислила наи лошото. така че спокоино
Виж целия пост
# 14
Гърдите си ме болят от самото начало на бременността и продължават и до сега. Може би при всяка жена е различно - не го мисли и не се притеснявай.

Лека бременност! Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия