КОМАРНИК ЗА КОЛИЧКА В ПЛОВДИВ---от къде???

  • 617
  • 12
Здравейте мамчета,знам че тук можете да ми помогнете Peace
От къде мога да си купя комарник за количката в Пловдив?.Вчера ходих до ВисВиталис,а днес и до Хиполенда,но нямат и на двете места.Не мога да изкарвам бебката точно когато се разхлади вечер,защото изкачат всякакви гадини.Ама може ли в разгара на лятото да няма никъде комарници,ей това се питам newsm78--зимата ще ги заредат сигурно Rolling Eyes
Помагайте моля ви
Виж целия пост
# 1
Има в" Бейби ленд" на "Младежка" и в "щъркел"

Виж целия пост
# 2
Здравей! Мисля че има в детския магазин който се намира на П.Д.Петков
Виж целия пост
# 3
Благодаря ви момичета,отивам още днес
Виж целия пост
# 4
Обиколих навсякъде и няма и няма и това е #Cussing out #Cussing out #Cussing out.Добре че съм с кола иначе къде щях да ги мъкна тези деца в тоя пек?
Питанката си остава,ако някой знае къде може да се намери тази екстра,нека помага Praynig
Виж целия пост
# 5
 поръчай со от тук: http://www.family-bg.com/catalog/catX_36_39.htm

Виж целия пост
# 6
mopssy ,благодаря ти Peace.Рових се в Данета и в Пакостник,но за този онлайн магазин не се бях сетила Tired.Поръчах си и се надявам до сряда или четвъртък да я имам мрежичката Praynig
Виж целия пост
# 7
пожелавам безкомарно лято!   bouquet
Виж целия пост
# 8
Поръчката е неуспешна #Cussing outБили изчерпали количествата.Мами помагайте Praynigще ни изпапкат комерите ooooh!
Виж целия пост
# 9
В Билла има.Срещу щанда за месо има закачени някакви уплътнители за прозорци на долния ред имаше и мрежа срещу комари.Дано да ви пасва на количката.
Виж целия пост
# 10
Тръгваш от ВХВП в посока към моста на герджика.От ляво е Марица а от дясно има кооперации, във втората след шевните машини една такава кафява има магазин за разни бургии, изолационни материали и прочие.Търси там, на една немска фирма са-"Fix-O-Moll" или нещо подобно беше. успех
Виж целия пост
# 11
Благодарско на всички,които помогнаха.Намерих в Била на същата тази фирма-"Fix-O-Moll. Hug
Виж целия пост
# 12
чико имат такова устроиство за количка със ултразвук! има обхват 3 метра!поръчаи си го от някои магазин!закача се на количката и има ефект
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия