Сенки под очите

  • 782
  • 12
Здравейте, момичета! Имам един малко лаишки въпрос, но какво да се прави...
От години нося очила. Винаги съм се гримирала, но никога не съм забелязвала, че имам торбички под очите. Не е точно торбички, а по-скоро прилича на хлътване  Rolling Eyes Сега си слагам лещи и следователно тези сенки или хлътвания се виждат  ooooh! Въпросът ми е с какво да ги скрия. До сега фон дьо тен не съм слагала и не знам дали е подходящ вариант за лятото и най-вече за жегите.
Моля ви, дайте съвет какво да направя, за да не изглеждам като недоспала  Close
Виж целия пост
# 1
Ами да с фон дьо тен.Той ще ти свърши идеална работа. Аз ползвам на Буржоа.Понеже съм с чуствителна кожа има такъв антиалергичен,който много добре попива в кожата и не пречи да се ползва през лятото.Ако искаш попитай пак в козметиките и пробвай. newsm10
Виж целия пост
# 2
Мерси, още сега ще пробвам   bouquet
Виж целия пост
# 3
Коректор и фон дьо тен. Няма проблем да си слагаш и в жегите.
Виж целия пост
# 4
Коректора за сенки около очите ще ти помогне.В момента използвам на Орифлейм,не е лош.
Виж целия пост
# 5
А този коректор, доколкото разбрах, се нанася само под очите. Дали ще личи че съм си сложила newsm78
Виж целия пост
# 6
А този коректор, доколкото разбрах, се нанася само под очите. Дали ще личи че съм си сложила newsm78


Зависи какъв нюанс ще нанесеш и как ще си го сложиш. Добре е да прилагаш комплексни грижи, като ползваш и кремче за околоочен контур. Ако не са много тъмни сенките прескочи коректора и действай само с ФДТ.
Виж целия пост
# 7
има и специален крем на Лореал за корекция на тъмни кръгове и торбички под очите,но не знам до колко е ефикасен. аз лично ползвам обикновен коректор на Ейвън, с 1 нюанс по светъл от кожата на лицето
Виж целия пост
# 8
Коректор един тон по-светъл от ФДТ.В момента ползвам Макс Фактор ,но съм доволна и от Ейвън. Peace
Виж целия пост
# 9
А този коректор, доколкото разбрах, се нанася само под очите. Дали ще личи че съм си сложила newsm78


Зависи какъв нюанс ще нанесеш и как ще си го сложиш. Добре е да прилагаш комплексни грижи, като ползваш и кремче за околоочен контур. Ако не са много тъмни сенките прескочи коректора и действай само с ФДТ.

Не, нямам тъмни сенки под очите. По-скоро е като хлътване. Благодаря за съветите   bouquet
Виж целия пост
# 10
ох и аз си ги имам ама....какво да се прави Embarassed
Виж целия пост
# 11
Аз също нося очилца и като ги смених с лещи, за няколко месеца хлътваниията се загладиха. Сега пак съм с очилца и да ти кажа не съм се заглеждала дали пак съм се "вдлъбнала".
Така че наистина като начало с фон дьо тен Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Аз също нося очилца и като ги смених с лещи, за няколко месеца хлътваниията се загладиха. Сега пак съм с очилца и да ти кажа не съм се заглеждала дали пак съм се "вдлъбнала".
Така че наистина като начало с фон дьо тен Simple Smile

Даваш ми надежда. Дано да се позагладят, че леко приличам на зомби  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия