Помощ - бизнес костюм 40 размер

  • 836
  • 13
Здравейте мами
Моля ви за помощ

Спешно трябва да си купя дамски костюм - бизнес, ежедневен или поне панталон с риза. Живея в Бургас и проблема е че по магазините всички такива облекла започват от 42 размер а на мен са ми доста големички
Моля ако някоя от вас знае фирма, магазин или он-лине магазин за облекла да ми даде някакви  адреси
Благодаря предварително Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Janitsa, за съжаление Дафне си закриха магазина и не зная да са открили друг, но там номерацията започваше от 36 Wink. Иначе аз си купувам дрехи за работа от Дика /38-40/, в търговски център Пиргос на първият етаж в ляво от ескалатора има също много добър магазин, но не мога да се сетя фирмата newsm78. Ако е позволено костюма да е малко по-неглиже бих ти препоръчала и маг. Ревю на площад тройката до стария Хеликон. Там можеш да си "сглобиш" или да си купиш готов костюм на съвсем прилична цена. Добри магазини за дамска конфекция има и горе на Александровска срещу магазин Теди, поне 3 се сещам доста добри Peace. Успех и да се похвалиш Wink
Виж целия пост
# 2
Кензол - имат малки номера, аз имам 38 и 40 ти техни и са страхотни.
Няколко русенски фирми също имат малки номера.
За София бих ти била полезна но за Бургас представа нямам.

Виж целия пост
# 3
благодаря ти Яна, повечето магазини които ти ми изреди снощи ги обиколих и нищо моят размер Sad направо се депресирах.
Само този в Пиргос от ляво не съм поглеждала, какви са им цените там? Надявам се да не са прекалено солени, тази вечер ще проверя Simple Smile
Виж целия пост
# 4
не бих казала че е евтино Rolling Eyes, но пък действително качеството отговаря на цената. Дано имат намаление, та ..... И в Ревю ли не си хареса нищо newsm78, аз от там празна не си тръгвам, цените са много приемливи и има нашата номерация, в момента има намаление и може да се е пообрало, но си струва да провериш. Бетибалено, с/у Малибу има също 50% намаление. Понтици и блузки подходящи за костюм са по 20 лв. Саката около 100 - не е малко, но е пропорционално на качеството (цените са подобни на Дика - също е в Пиргос на третия етаж, или втори  ooooh! от ескалатора в дясно, и този в Пргос на първият етаж)
Виж целия пост
# 5
в Ревю ходих, имаше 2 модела панталони които ми допаднаха но нямаше номер, само спортни модели имаше малки, а аз търся с ръб да е, и ризка нямаше като за мен, вталена и изчистена
Виж целия пост
# 6
Ниа&Дорадо  - под хотел Бълтария

на Росита магазините - единия е на ъгъла на уличката на Малибу и Св.София,другия нагоре към стоматологията

Кенсол - на ъгъла Ботев и 9 ти септември /не знам новото име/,под булчински магазин

Рила Стил - нагоре по 9ти септемри,на пресечката с Гладстон
Виж целия пост
# 7
и този в Пргос на първият етаж)

Елизабет - там също са малки размери

нагоре по 9 ти септември има доста магазинчета на по-ниски цени


Етере - също има хубави неща - по Сливница,до ПИБ
Виж целия пост
# 8
Има една бургаска фирма, която шие малки костюми - Сузи М. За съжаление съм пазарувала от магазина им в Сливен.
И русенските, да - Месалина шие малки. При Парушев и Петров също се намират малки, изчистени костюми.
Виж целия пост
# 9
Русенски фирми-Съгласие,Маркам шият малки номера,но в Бургас незнам къде са им магазините  newsm78
Виж целия пост
# 10
Благодаря на всички. Голяма мъка ми беше, повечето магазини в неделя не работеха, а на мен само този ден ми е свободен. Успях да си купя една ризка, макар и тя да е леко спортна, но става. Имам един единствен панталон който е също леко спортен но е с ръб и сега съм така облечена в офиса. Купих си и сандали затворени отпред и с холандски ток  май се води, но си застъпвам панталона отзад.  Sad Мъка....
Как ще свикна с бизнес облекло незнам
Виж целия пост
# 11
Ще свикнеш, няма как щом се налага. За панталона, трябва да го занесеш някъде да ти го скъсят, щом си го настъпваш.
За малката номерация и на мен това ми е проблем, защото нямам време да обикалям по магазините, макар че в Пловдив сигурно има по-голям избор. Иначе аз си ходя обикновено по-официално, налага се заради работата.
Виж целия пост
# 12
Bisi сандалките са ми с отворена пета и панталона ми се подпъхва под петата докато вървя. Иначе панталона е на 2 см от земята и покрива тока. До къде трябва да го скъся според теб?
Виж целия пост
# 13
Русенски фирми-Съгласие,Маркам шият малки номера,но в Бургас незнам къде са им магазините  newsm78

Маркам имат магазин в Триата, но там не ми харесват нещата, и още един магазин - съвсем различен стил и има чудни попадения - на ул."Васил Левски" 7 - зад съда.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия