Снимаха ни по Канал 1, довечера или утре в новините в 20ч

  • 1 201
  • 12
Днес както си бяхме на Алеко на разходка на Витоша и взеха че ни интервюираха от канал 1 /дали ни харесва планината и бла бла/. Ще ни дават в 20ч по новините днес или утре, може би, ако не ни отрежат. Аз през цялото време се хилих като ряпа, защото ми беше много смешно, но карай  Crazy

Виж целия пост
# 1
С радост ще ви гледаме Simple Smile
Страхотна принцеса е малката Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Аз като чуя "по новините " и ми се обръща всичко. Е радвам се,че по хубав повод са ви интервюирали. Peace
Виж целия пост
# 3
Дано да успея да ви гледам, но не съм сигурна дали ще съм си вкъщи и ме е яд...
Виж целия пост
# 4
Ще чакам, дано е днес  Grinning
Виж целия пост
# 5
Аз през цялото време се хилих като ряпа...

Ами може и да ви отрежат.
Това са новини по държавната телевизия,
сериозна работа, хората данъци плащат.
Виж целия пост
# 6


Ами може и да ви отрежат.
Това са новини по държавната телевизия,
сериозна работа, хората данъци плащат.
[/quote]

губят  Mr. Green
Виж целия пост
# 7
...и хареса ли ви планината?
ако ме бяха спряли и  имах такава възможност бих си казала вси4ко такова каквото е- 4е е мръсно по поляните на Витоша,изпо4упени са кът4етата за отдих с маси4ките и стол4етата и т.н. и т.н
Разбира се вие може да сте имали късмет да сте били на все още 4исто и прятно местенце и тогава си заслужава похвала....
Виж целия пост
# 8
пропуснах ме ли ви?
Виж целия пост
# 9
вчера не са ни давали, да видим днес?  Flutter

ние сме големи фенове на планината, и за мен там е истинският отдих, още повече, че с деца, тук в София направо се чуди човек къде да се разходи.
На Витоша има много какво да се желае, но пак е по-добре от долу - в София.
А и ако знае човек къде да се разхожда, може да си изкара много приятно  Hug

Самото Алеко е наистина неприятно - още повече, че гората е била болна от нещо и е изсечена на много места, покрай пистите. Което е жалко  Sad.

Ние се разходихме от Алеко по посока към местността Ушите - по билото - беше мнооого приятно . Ели се забавляваше с неща като клони, дървета, шишарки, катерички, поточета, рекички, скачаше по морените и беше наистина във възторг!

Направихме си пикник върху едни скалички, от които имаше гледка, и около които беше пълно с боровинки! Там тя ги опита за пръв път и направо се "спраска" от ядене на боровинки - мнооого й хареса да ги късаме директно от храстчето и да ги ядем. Отделно се навъргаляхме боричкайки се по тревата и беше наистина чудно!

Въздух, слънце, зелено, какво повече ни трябва - това е достатъчно за доброто ни настроение - комфорта и цивилизацията по планините никога не са ни блазнили и сме бягали от тях.
Но с детенце на 2г. човек не може да прави безкрайни планински подвизи, така че с лифта и по равното - пък докъдето стигнем  Peace - и все пак добре се представи детето - 1ч пеша в едната посока, 1ч на обратно - за нея вероятно това си беше гигантски поход  Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост
# 10
Даваха ли ви?  newsm78
Виж целия пост
# 11
тц, нали имаше мач вчера.
абе ако щат, ако случайно ни видите, свиркайте  Whistling
ние отиваме на почивка тая седмица и не зная доколко ще следя новините  Grinning
Виж целия пост
# 12
Ако не друго, поне се нагледах на Канал 1  Joy не го бяхме пускали от доста време вкъщи  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия