Координати на хотели

  • 1 202
  • 7
Във връзка с няколко теми, за недоволни от туроператорите клиенти, с това, че доста от нас предпочитат директен контакт с хотела, и още няколко теми с питания за координати на хотели може би ще ни бъде полезно това:
http://www.bhra-bg.org/index.php?dejstvie=tarsiAB&lat=2
Има опция за търсене на хотелски координати по име и адрес.
(Тук не са включени всички хотели и хотелчета на територията на БГ, а само членовете на Българската асоциация за хотелиерство и ресторантьорство, както прочетох в сайта.)

п.с. ако тази тема противоречи на правилата за реклама във форума (макар че аз не мисля така) моля, трийте с чиста съвест  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 1
И аз съм била издразнена от постоянното посредничество на разни туроператори и липсата на директни връзки с хотелите, но тази страница явно ще е ок
Мерси!!!
Виж целия пост
# 2
Да взема да допълня с още един сайт www.inn26.bg/.
Виж целия пост
# 3
Аз пък си мсиля, че понякога е пО-добре да действаш с Туроператор..., ама може би мисля така, защото все още не съм имане-даване с тях.
Сега контактувам дир. с един х-л и малко ме притеснява факта, че се опитват да ни "цакат" доста некоректно. Confused
През седмицата ще опитам с Агенция и пак ще си кажа... Whistling
Виж целия пост
# 4
Аз пък си мсиля, че понякога е пО-добре да действаш с Туроператор..., ама може би мисля така, защото все още не съм имане-даване с тях.
Сега контактувам дир. с един х-л и малко ме притеснява факта, че се опитват да ни "цакат" доста некоректно. Confused
През седмицата ще опитам с Агенция и пак ще си кажа... Whistling
И в двата начина има и + и -, аз за себе си съм приела варианта директно с хотела в 80% от случаите и в БГ и в чужбина.
Виж целия пост
# 5
това наистина еудобно благодаря ви
Виж целия пост
# 6
Когато контактувах директно с хотела за лятната ни почивка ни натовариха цената с 200 Евро. Сега ще пътуваме през туроператор за 200 Евро по-малко, като е включена комисионната им, която е от порядъка на 6-8 Евро на легло ден.
Виж целия пост
# 7
За хотели проверете тук http://www.bulgaria-accommodation.com
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия