Ирисова диагностика!

  • 6 642
  • 8
Някой правил ли си е ирисова диагностика и какви впечатления има? Очаквам включване!
Виж целия пост
# 1
 И аз! Интересно ми е и ще следя темата, а ако подавате адреси на лекари - ирисолози ще съм благодарна.
Виж целия пост
# 2
Скоро имаше такава тема май  newsm78
Да, майка ходи при един лекар занимаващ се с ирисова диагностика, а самия той обикаля България. Много сме доволни. Постави точни диагнози и изписа билки. Работеше към здравен център ДАР /ако така беше де  newsm78/ ако някой иска ще търся телефони.
Виж целия пост
# 3
Аз съм от Варна,отидох на такава диагностика и честно казано не останах доволна.Изписа ми обичайните явно хапчета за подсилване на имунната система.Разбрах от други приятелки,че и на тях общо взето им изписва същото.Не знам може просто да ми е било наред всичко,освен че бях бременна в 1 месец  Laughing и тя не го установи,а хапчетата които ми изписа не трябваше да се пият от бременни.Не казвам ,че трябва да го рзабере по ирисите ,но....Това си е моето мнение,иначе няма лошо да отидеш и сама да видиш.Не е толкова скъпо-15лв беше прегледа.Успех и дано не съм те отазала,може да има момичета,които са доволни.Може да зависи и от лекарката,незнам. Peace
Виж целия пост
# 4
 Силве, дай някакви координати, моля. За кой град става въпрос?
Виж целия пост
# 5
Аз ходи на ирисова в Пловдив при д-р Кирчева пари за преглед не взима а си плащаш само лекарството което е билка и я пиеш доста време. Откри ми всички болежки и за сега съм доволна но пак трябва да ходя за да видим резултата...
Виж целия пост
# 6
Абсолютно шарлатанство.
Виж целия пост
# 7
Абсолютно шарлатанство.

Мотивирай се де! То така всеки може да каже щото да речем не е запознат.
Виж целия пост
# 8
Аз посетих преди 3 месеца ирисолог. Останах доволна. Предписа ми билки и така. Но ирисодиагностиката е голяма наука (точно в този смисъл на прилагателното голяма!); най-важно е човекът да си разбира от нещата, иначе посещението се обесмисля. Имаше тема, прегледай я.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия