кожен проблем

  • 726
  • 2
здравейте мами,
можете ли да ме посъветвате за добър дерматолог в София?
Синът ми е на година и 4 месеца. Преди няколко месеца му се появиха няколко пъпчици по гърдичките, които не съм виждала при други деца- релефни, големи, твърди, изглеждат сякаш са пълни с вода /само така изглеждат де/. Доц. Маринова каза, че са запушени пори и да не ги мажем с нищо сами щели да се махнат. Да ама те започнаха да се появяват и на други места- 2 на гръбчето, 1 на ръчичката, 3 на брадичката и т. н. Първоначално са малки и постепенно растат. Та не съм сигурна дали всеки дерматолог ще може да ми помогне а не искам сина ми да е опитно зайче или да купувам "винаги препоръчваните скъпи козметики". Ако сте имали /вие или децата ви/ по- нестандартен обрив или пъпчици и сте доволни от някой дерматолог ви моля за мнение и координати.
Виж целия пост
# 1
Да не е от комари? Калина я нахапаха комари преди няколко седмици и пъпките бяха точно такива - големи, с нещо като мехурчета с вода отгоре. На една приятелка детето по същия начин. Сигурна съм, че бяха от комари, защото откакто започнах да слагам Райд в съседната стая, където е отворена вратата вече няма проблеми.
Аз ги мажех с Фенистил гел - той е за ухапвания от насекоми, алергии и слънчево изгаряне и е подходящ за деца.
Виж целия пост
# 2
не са от комари сигурна съм. По- скоро приличат на пъпки, които умираш от желание да изстискаш
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия