Сурово олио

  • 1 033
  • 8
Приятелка на свеки донесе две бутилки сурово нерафинирано олио. Свеки щяла да се джабурка заради венците ( сутрин на гладно ) - много помагало.
Аз си правя маската за коса с овчите витамини ( тривитаминола ) и вместо свинска мас Sick слагам от това олио. Искам да ви питам, понеже преди време съм чувала че това олио се ползвало и за други цели ( дори подобрявало състоянието на раково болни Shocked ) знаете ли за какво друго се ползва?
Виж целия пост
# 1
Слънчогледово ли е?
Каквото и да е може да се слага в салати, но не и да се готви с него...........Можеш да си мажеш лицето, ръцете........каквото се сетиш
Виж целия пост
# 2
Слънчогледово е да.
Виж целия пост
# 3
Това с жабуркането съм чувала,че е мн. полезно.Всяка сутрин на гладно поне 10-15 мин.Изчиствало всички отрови и шлаки от организма,но не било много приятно.
Виж целия пост
# 4
А къде продават сурово олио?
Виж целия пост
# 5
А къде продават сурово олио?
В диетичните магазини. Виждала съм и в Пикадили мисля newsm78, но имаше различни - сусамово и др.
 В този ред на мисли да попитам, някой давал ли е на детенцето си сусамово олио и ако да, от кога - от кой месец и т.н.? Може да сте слагали в храната по няколко капки. Сестра ми се интересува.
Виж целия пост
# 6
А къде продават сурово олио?
В диетичните магазини. Виждала съм и в Пикадили май беше. newsm78
Благодаря!  bouquet
Виж целия пост
# 7
Това с жабуркането съм чувала,че е мн. полезно.Всяка сутрин на гладно поне 10-15 мин.Изчиствало всички отрови и шлаки от организма,но не било много приятно.

Kak чисти шлаките от организма незнам, защото не се гълта все пак а се плюе, също така и на вкус не е гадно. Бие на слънчоглед, на халфа... бе не е гадно определено.
Виж целия пост
# 8
Това с жабуркането съм чувала,че е мн. полезно.Всяка сутрин на гладно поне 10-15 мин.Изчиствало всички отрови и шлаки от организма,но не било много приятно.

Kak чисти шлаките от организма незнам, защото не се гълта все пак а се плюе, също така и на вкус не е гадно. Бие на слънчоглед, на халфа... бе не е гадно определено.

Ама че съм духла fiuuuuuu ХАЛФА , халва исках да кажа rotfImao
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия