Кога запо4нахте с пазаруването за беб4о

  • 2 168
  • 64
Здравейте мили мами искам да ви попитам кога запо4нахте да копувате на беб4о дрешки.Казаха ми 4е на нероден Петко не било хубаво да се копуват дрешки но аз харесах едно толкова сладко комплект4е 4е о4ите ми са все още на щанда Grinning Много искам да го купя но до раждането на бебо остава още цял месец и не знам дали е уместно.Вие какво мислите по вапроса? newsm78
Виж целия пост
# 1
Щом толкова ти харесва купи комплектчето! Hug Това са бабини-деветини... ooooh! за неродения Петко...не се задълбавай в тези глупости!
Виж целия пост
# 2
Купи гоооо!И аз сам си харесала едно комплект4е и смятам да си го купя.
Виж целия пост
# 3
Като влязох в 9 мес.накупих всичко на куп.Да ми е спокойно.И е такава тръпка,че не си струва да я изпуснеш,заради едното суеверие.
Виж целия пост
# 4
Аз пък съм суеверна,въпреки,че мисля ,че са бабини дивитини.Давам рапи на майка ми и тя купува това,което съм харесала и го носи у тях.Нямам нищо за бебо у нас.
Виж целия пост
# 5
Купи си го.Аз почнах да пазарувам още в 8 месец, много комплектчета си харесах, не можех да мина покрай бебешки магазин и да не вляза вътре.Всичко,ама всичко купихме до края на 8 месец, то това е огромно удоволствие за бременната жена.Нямах намерение да се лишавам от него.После идва радостта от появата на бебо и така всичко по реда си.Сега имам една малка принцеса, нищо не ми се случи като съм пазарувала рано.Купувай, миличка, и се радвай. newsm44 newsm44
Виж целия пост
# 6
купувах още от 5-ти месец на бременността!
Виж целия пост
# 7
Ние започнахме да купуваме като влязох в 9 месец.
Виж целия пост
# 8
Аз пък се въздържах от купуване. Но не заради суеверието, а просто така бях решила, че ще пазарувам чак, когато родя. Иначе обикалях постоянно магазините и си бях набелязала откъде какво ще взема. Докато бях в болницата, мъжът ми и майка ми напазаруваха голяма част от нещата по списък, който им бях дала.
Виж целия пост
# 9
Ами преди 1 седм. някъде взех първата шапчица на бебко, че нали така казват се правело, за да излезе с главата напред:) Иначе и днес взех някои неща, но майка ми не ми ги дава , само ходи след мен и ги събира у тях, мноого е суеверна милата, ама какво да я правя Crazy
Виж целия пост
# 10
Купувала съм дрешки и разни там други неща още към 6-7 месец.Не съм се и замисляла даже!Като ми хареса нещо и имам парички-купувам Hug
Виж целия пост
# 11
Докато бях бременна. Първо купих шапка, та да излезело бебето с главата напред, при раждането. Laughing Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Докато бях в болницата, мъжът ми и майка ми напазаруваха голяма част от нещата по списък, който им бях дала.
              Peace
Виж целия пост
# 13
Много ви благодаря Grinning.Взех решение още след обяд отивам да го купя 4е ако някой го вземе преди мен ше се прьсна от яд newsm10
Виж целия пост
# 14
Много ви благодаря Grinning.Взех решение още след обяд отивам да го купя 4е ако някой го вземе преди мен ше се прьсна от яд newsm10



Peace Успешно пазаруване.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия