С какво да си забавя цикъла?

  • 2 880
  • 24
На 2- ри пътувам отново за морето, а на 4- ти трябва да ми дойде. С какво мога да си го забавя за 4-5 дни? Няма да стоим повече от 6 дни там, така че за малко ми трябва, но не знам с какво. Докато пиех хапчета си го регулирах, ама не пия вече 4- 5 месеца и сега няма как.
Дайте идеи, за да не ми пропадне плажа. Confused
Виж целия пост
# 1
Иренка, аз за целта съм пила Примолут Нор - докато се приемат, цикъл няма. Като спреш хапченцата, минават от два до четири дни и "гостите" идват. Само не помня дозата - май по едно хапченце на ден пиех. За всеки случай се посъветвай с гинеколог. Ако се не лъжа имаше няколко подобни теми, където бяха дадени и други съвети! Хайде весело моренце от мен!   bouquet
Виж целия пост
# 2
Иренка, аз за целта съм пила Примолут Нор - докато се приемат, цикъл няма. Като спреш хапченцата, минават от два до четири дни и "гостите" идват. Само не помня дозата - май по едно хапченце на ден пиех. За всеки случай се посъветвай с гинеколог. Ако се не лъжа имаше няколко подобни теми, където бяха дадени и други съвети! Хайде весело моренце от мен!   bouquet
Нимфетка ме е изпреварила, ама аз да кажа пресни впечатления.
Примолутът наистина действа.
Тъй като бяхме на дълго море-почнах да го пия 4-5 дена преди евентуалната дата, за да се презастраховам, че на морето понякога  иде по-рано заради смяната на климата, но по 2 хапченца-така пишеше. Около самите дни ме наболяваше, сякаш ще дойде, но не дойде. Пих го общо 7-8 дни. После имаш още 2-3 дни гратис и ти идва.
Не видях странични действия, но аз по принцип алергични реакции не правя.
Виж целия пост
# 3
Значи ще си ги купя тях още днес и от утре ще пия по едно.
Те са хормонални предполагам, но не са много вредни, нали? Че от както пих противозачатъчни съм ги намразила.
Виж целия пост
# 4
Значи ще си ги купя тях още днес и от утре ще пия по едно.
Те са хормонални предполагам, но не са много вредни, нали? Че от както пих противозачатъчни съм ги намразила.
Безвредни хормонални просто няма, извини ме за смеха. Joy
Но ако не се прекалява с тях-смятам, че няма проблем.
Апропо, моят гинеколог ми препоръча Дуфастон с тая цел, но ми се видяха доста скъпи.....като се има предвид, че нямаше да се ползват за лечение.
Виж целия пост
# 5
това не го знаех Joy
Виж целия пост
# 6
И аз съм го ползвала Примолута, нямаше странични ефекти.
Виж целия пост
# 7
Аз също тази година пих Примулот-а, около 10 дни сутрин и вечер по едно. В листовката пиша да се взимат по 2 на ден, но не повече от 14дни когато е с цел отлагане.
На мен ми дойде веднага щом ги спрях.
Виж целия пост
# 8
Значи ще си ги купя тях още днес и от утре ще пия по едно.
Те са хормонални предполагам, но не са много вредни, нали? Че от както пих противозачатъчни съм ги намразила.
Безвредни хормонални просто няма, извини ме за смеха. Joy
Но ако не се прекалява с тях-смятам, че няма проблем.
Апропо, моят гинеколог ми препоръча Дуфастон с тая цел, но ми се видяха доста скъпи.....като се има предвид, че нямаше да се ползват за лечение.

Ясно ми е , че няма безвредни. Питам дали са много вредни, а не дали са изобщо вредни. То е ясно, че щом въздействат така на огранизма, значи не са безвредни. Интересуваше ме, дали има прилошаване, гадене и дали са много силни?
Виж целия пост
# 9
Не ми е прилошавало, не съм се обривала, нито нещо друго.
Но реакциите са си индивидуални.
Виж целия пост
# 10
Да и аз съм почти в същото положение на 5 заминаваме а чакам на 3 да ми дойде, гениколожката ми изписа Оргаметрил, които били абсолютно безвредни, спират се 2 или 3 дена преди желатата менструация аз лично ще ги пия кум 20 дена.
Виж целия пост
# 11
Значи ще си ги купя тях още днес и от утре ще пия по едно.
Те са хормонални предполагам, но не са много вредни, нали? Че от както пих противозачатъчни съм ги намразила.
Безвредни хормонални просто няма, извини ме за смеха. Joy
Но ако не се прекалява с тях-смятам, че няма проблем.
Апропо, моят гинеколог ми препоръча Дуфастон с тая цел, но ми се видяха доста скъпи.....като се има предвид, че нямаше да се ползват за лечение.



А каква е цената на Дуфастона? newsm78
Виж целия пост
# 12
Ми нещо от сорта на 15 лева ми се върти.....не помня.
За Примолута дадох около 7 лева за едно шишенце.
Виж целия пост
# 13
Значи ще си ги купя тях още днес и от утре ще пия по едно.
Те са хормонални предполагам, но не са много вредни, нали? Че от както пих противозачатъчни съм ги намразила.

Иренка, не съм сигурна дали трябва да е по едно - просто не помня как го пих, беше отдавна. Другите момичета писаха, че според упътването трябва да се пият по две. Най-добре попитай лекар за дозата...
Виж целия пост
# 14
Значи ще си ги купя тях още днес и от утре ще пия по едно.
Те са хормонални предполагам, но не са много вредни, нали? Че от както пих противозачатъчни съм ги намразила.

Иренка, не съм сигурна дали трябва да е по едно - просто не помня как го пих, беше отдавна. Другите момичета писаха, че според упътването трябва да се пият по две. Най-добре попитай лекар за дозата...

Кумата ми е фармацефт и държи аптека, утре ще ходя до нея и ще я питам. Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия