На какво се дължи?

  • 910
  • 7
Преди два дни , внезапно почувствах тежест в гърдите и дишането ми започна да се затруднява. До един час се появиха и хрипове. Правих си изследвания и графия на белия дроб. На графията нищо не се виждаше, левкоцитите са ми на горна граница. Не кашлям само имам хрипове. Назначиха ми Цефазолин и гентамицин. От както почна лечението имам постоянен горчив вкус в устата, който нз на какво се дължи. В листовките на антибиотиците не е отбелязан горчив вкус като страничен ефект. Също така преди да ги назначат ми направиха и проба за чувсвителност, значи не е от тях. А, и поддържам Т 37,2 Някой ако се е сблъсквал с подобно състояние моля да сподели.
Виж целия пост
# 1
Температура 37.2 и левкоцити на горна граница дава сигнал,че в организма има възпалителен процес.Може да е бронхит,защото той много често не се забелязва на рентген.А утайката колко е?
Виж целия пост
# 2
Утайката е в норма
Виж целия пост
# 3
По-висока температура вдигала ли си? Наскоро прекарвала ли си белодробно заболяване? Имала ли си проблеми със сърцето?
Виж целия пост
# 4
По-висока температура вдигала ли си? Наскоро прекарвала ли си белодробно заболяване? Имала ли си проблеми със сърцето?

не, не и не  Naughty
Виж целия пост
# 5
Хм. И не кашляш? А и си го получила внезапно! Можеш ли да опишеш тази тежест в гърдите - двустранно ли е, болка има ли? Имаш ли храчки или само ти свираят гърдите? Лекарят че ли нещо на слушалка?
Виж целия пост
# 6
Маци, същата бях и аз и бая зор видях докато разбера какво ми е  Laughing Де лекар отидох все ми намери по нещо за лекуване. А то се оказа че съм бременна! Теста беше отрицателен и бях отхвърлила тази възможност. Сигурна ли си,че и при теб не е така?
Виж целия пост
# 7
Мацки, не кашлям а само ми свирят гърдите. Няма болка Naughty. Изключвам да съм бременна, защото март месец си слойих спирала Shocked
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия