Препоръчайте ми кино с детски кът в София...

  • 640
  • 11
Погледнах за подобна тема с търсачката, но не открих. Моля ви само за информация в кое от софийските кина могат да гледат 1,8-годишната ни дъщеря, докато ние се наслаждаваме на прожекцията. И какви са цените на почасовите занимания...
Доколкото знам, детски кът има в "Арена" и в "Mall of Sofia" - кое от двете да предпочета?
Благодаря ви предварително...

Виж целия пост
# 1
Няма да я вземат, за съжаление, децата трябва да са над 3 години.

Виж целия пост
# 2
Няма да я вземат, за съжаление, децата трябва да са над 3 години.
Благодаря ти много за бързия отговор!  Hug Жалко, че плановете ми са невъзможни в близката година и половина...  Laughing
Виж целия пост
# 3
Май трябва да помоля модераторите да изтрият темата, за съжаление...  Sad
Виж целия пост
# 4
Котка може и да е права за кино Арена, там не съм проверявала, но в детския кът в Mall of Sofia съм питала за условията, там  гледат и по-малки деца, възрастовата граница мисля че беше над 1 г. 8 м. Обаче ще ви излезе малко соленичка прожекцията - плаща се  5 лв.  на час в делничните дни, 7 лв. на час  през почивните.
Виж целия пост
# 5
Мисля, че в Арена Запад има стая за бебета. 4 лева на час, ако не ме лъже спомена.
В София Ленд съм сигурна, че има стая за бебета и е 3 лева на час. А има и кино.
Приятно гледане.
Ако съм те подвела - извинявай.
Виж целия пост
# 6
мдаааааа, в Арена - Младост ги искат след 3г. (правили са ми компромис, но синчето да е бил към 2г.7-8месечен).

В МОЛ-а взимат малки деца.
До 3г. е по:
- 6лв/лв. -->пон-четв.
- 7лв/час в петък, събота неделя.
Виж целия пост
# 7
Аз само за Арена запад мога да кажа, не знам дали има стая за бебета, но на моя прителка наскоро й направиха проблем и не взеха сина й, хем беше на 2 години и половина.

За Мол-а са добри новини, ако взимат и по-малки, че живеем точно до него Simple Smile, живот и здраве след малко повече от 2 години ще гледам да се възползвам от услугата.
Виж целия пост
# 8
...живот и здраве след малко повече от 2 години ще гледам да се възползвам от услугата.

по-скоро ще се възползваш от услугите на съни бой Ники Wink
Виж целия пост
# 9
Благодаря ви много, Шани, Котка, мама_знае и Цветето!  Hug Има надежда за нас значи...  Laughing Ще се възползваме задължително, макар да излиза соленичко, толкова съм се затъжила за кино...   Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
Не мога да се стърпя да не ти кажа, че новите снимки и на двете ви са много красиви!
Живи и здрави и приятно кино   bouquet
Виж целия пост
# 11
Не мога да се стърпя да не ти кажа, че новите снимки и на двете ви са много красиви!
Живи и здрави и приятно кино   bouquet
Благодаря ти много, Милена...  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия