koga slogihte vashite bebeta da sedjt?

  • 1 267
  • 20
  Kagete mi molj ot kolko meseca zapochnahte da slagate bebencata vi da sjdat, po kolko vreme?
Виж целия пост
# 1
На нас ортопеда ни разреши след като навърши трите месеца, но направиш ли го веднъж край... Ще иска само да е в изправено положение
Виж целия пост
# 2
6 месец.

neli_iv, кой е този ортопед  Thinking
Виж целия пост
# 3
na nas ni kazaha da sqdame kato navarshim 6 meseca
Виж целия пост
# 4
Пети - полуседнало, шести - между възглавници и седми си стоеше сама седнала вече.
И аз се чудя как може ортопед да препоръча от трети месец да се слага бебето седнало  Thinking
Виж целия пост
# 5
какви три месеца, какви пет лева. Шестият месец е време за такива занимания.
Виж целия пост
# 6
След 6-тия започнах вече да му разрешавам,но иначе още след 4-тия започна да се мъчи и да иска да седи седнал
Виж целия пост
# 7
  Kagete mi molj ot kolko meseca zapochnahte da slagate bebencata vi da sjdat, po kolko vreme?

Малката ми Вики още от сега иска да сяда, но не й позволявам. Най-рано на 6 навършени месеца, така каза педиатъра. По-рано е вредно за гръбнака им.
Виж целия пост
# 8

Според мен не може да се каже точно след 6-тия мес. То си зависи от детето, но след 4 и половина -5 мес може в полуседнало. По-активните деца не можеш да ги удържиш( да ги връзваме ли!?). Така че на кой когато му дойде времето( но с мярка разбира се) Wink
Виж целия пост
# 9
Навършени 6 м.
Виж целия пост
# 10
5-я мисец Peace
Виж целия пост
# 11
Peace
Виж целия пост
# 12
  Kagete mi molj ot kolko meseca zapochnahte da slagate bebencata vi da sjdat, po kolko vreme?
След 5-я месец Peace
Виж целия пост
# 13
В 6-тия месец.
Виж целия пост
# 14
След 6-ти месец!
На нас ортопеда ни разреши след като навърши трите месеца, но направиш ли го веднъж край... Ще иска само да е в изправено положение
Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия