Бихте ли износили чуждо дете?

  • 2 744
  • 79
Бихте ли износили дете,което не е ваше?
Пускам анкетата провокиран от следната новина:
"Аржентинец търси “корем под наем”
Аржентински бизнесмен, живеещ в Испания, търси “корем под наем”, за да му се роди дете, съобщи АФП.
40-годишният мъж дори пусна обява във всекидневника на аржентинската провинция Кордоба, в която е роден и израснал. Бизнесменът живее в Барселона от 2001 г., но често пътува до родния си град по служба.
Ергенът вече иска да си има дете, но всичките му връзки са завършвали с неуспех. Ето защо търси “красива жена на възраст между 18 и 28 години”, която да износи детето му.
Бъдещият баща е готов да позволява на майката да вижда детето и не смята да й иска пари за издръжка. Надява се двамата да се разберат “като възрастни”. Ако избраницата му е студентка, той е готов да плати следването й, ако ли пък не – ще й купи къща.
Досега мъжът е получил стотина отговора на обявата си, публикувана миналата седмица."
Виж целия пост
# 1
За нищо на света.
Виж целия пост
# 2
Определено не Naughty
Виж целия пост
# 3
Имаше такава тема преди известно време.
По описания начин няма да се съглася за пари. Всъщност не съм сигурна, че изобщо бих се съгласила, но хайде да речем при определени обстоятелства за някой мноооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооого близък, примерно брат ми, може би ще си помисля.
Виж целия пост
# 4
Сега мисля, че не!
Виж целия пост
# 5
категорично не.даже за близък човек ще ми е още по-трудно,защото ще го виждам и ще се чувствам ужасно
Виж целия пост
# 6
Бях на път да направя подобно нещо преди време.  Rolling EyesЗа един мнооого близък приятел. Опитваха с жена му инвитро с години. Виждах го, как страда и исках да мога да му помогна. Дори му предложих. Той, като по-умен, отказа Sunglasses
Но за пари - не бих. Поне в живота, който сега живея Laughing
Виж целия пост
# 7
От това, което си копирал става ясно, че не е просто "износване", а жената ще бъде и родител на детето. Т.е. детето ще бъде заченато от нейна яйцеклета - има доста голяма разлика с едно 'просто' износване.

За протокола - не бих като в описания случай. Относно само 'износване' - бих се замислила ако е роднина /близък/ и ми плати за евентуална пластика после. Иначе и за себе си не бих износила в момента  Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Една съседка на родителите ми е родила и дала момчето си на сестра си,която не е можела да има деца.Сега той е около 40 годишен и е запознат със ситуацията.
Една наша съседка е подмятала на мамите на площадката наскоро,та се чудех какво ли мислят жените. newsm78
Жена ми е категорично против.
Виж целия пост
# 9
Не, ЪПсурТ Naughty Нито с моя, нито с чужда яйцеклетка.
Виж целия пост
# 10
От това, което си копирал става ясно, че не е просто "износване", а жената ще бъде и родител на детето. Т.е. детето ще бъде заченато от нейна яйцеклета - има доста голяма разлика с едно 'просто' износване.

За протокола - не бих като в описания случай. Относно само 'износване' - бих се замислила ако е роднина /близък/ и ми плати за евентуална пластика после. Иначе и за себе си не бих износила в момента  Mr. Green
Това провокира въпроса ми.Питам само за износване,без да си родител.
Виж целия пост
# 11
 Naughty Naughty Naughty
никога
Виж целия пост
# 12
Не бих... Но бих искала ако бях на негово място и имаше проблем за това или риск, да намеря жена, която би го износила...
Виж целия пост
# 13
Не
Няма как дете което съм носила да е чуждо. Rolling Eyes
То си е мое.
Виж целия пост
# 14
Не
Няма как дете което съм носила да е чуждо. Rolling Eyes
То си е мое.

и няма да го дам
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия