Кой какво сервира снощи...кой какво ще готви днес???

  • 44 496
  • 603
понеже старата тема набъбна доста, давайте отчетите тук   chef  bouquet
Виж целия пост
# 1
Тиквички и патладжани ще пържа.
Виж целия пост
# 2
Току-що свърших с готвенето.
Кюфтета по чирпански на микровълновата и салата от червено цвекло /да има не че отива на първото ястие Rolling Eyes/.
Виж целия пост
# 3
Вчера сандвичи, днес сандвичи. И утре сандвичи, докато ми дойде музата за готвене. Сега страшно много ме мързи smile3507
Виж целия пост
# 4
Снощи- пикантни пилешки крилца на фурна, салата и диня
Днес- принцеси с кайма и кашкавал, айрян, пак диня
Виж целия пост
# 5
Вчера за вечеря пълнени чушки с ориз,диня и торта.
А днес си мисля да направя пилешки бутчета с картофи.
Виж целия пост
# 6
Извинявай, но каква е рецептата "Нещо като мусака" на Снежи Embarassed. Питам за да я пробвам ако се окаже лесна и бърза, защото не ми се готви в тази жега Wink.
Виж целия пост
# 7
Извинявай, но каква е рецептата "Нещо като мусака" на Снежи Embarassed. Питам за да я пробвам ако се окаже лесна и бърза, защото не ми се готви в тази жега Wink.

Ето това  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=117032.0  e рецептата на Снежи и става много вкусно  Peace изпробвано е  Naughty Току що я направих.



Виж целия пост
# 8
Вчера - мъжо прави мекици за вечеря.
Днес - салата от моркови, домати, зеле и кълнове; най-вероятно мусаката на Снежи, но ще сложа и тиквички, че имам много за употреба.
Виж целия пост
# 9
снощи приготвих мусака от сини домати и соя- съботната рецепта на звездев, гостуваше му някаква певица,тя показа рецептата и според мен е доста сполучлива
Виж целия пост
# 10
снощи пилешка пържола с пържени картофира днес домати с ориз,шопска салата и диня
Виж целия пост
# 11
Класика- мусака и таратор.
Виж целия пост
# 12
Вчера - гювечета и пържени картофи. Днес таратор с...още не съм измислила Rolling Eyes
Виж целия пост
# 13
днес- паста ал форно!  Peace
Виж целия пост
# 14
Вчера гювечета , днес ориз със тиквички и сосче от кисело млякос копър и чесън   Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия