Акушер-гинеколог в София. Какво сте чували за Рени Кова4ева от Тина Киркова?

  • 897
  • 11
  Моя гинеколог ми препору4а да се обурна кум тази акушерка(Рени Кова4ева от болнитза Тина Киркова).В 4 месетз бременност сум,все още имам време за турсене на по-добар лекар-акушер,които да ме проследи до края на бременноста и да ме изроди.Затова преди да се обурна кум вупросната Рени Кова4ева,бих искала да разбера от тези,които са и ползвали услугите,до каква степен е добра.А тези,които не я познават,но познават друг добар акушер-гинеколог в Софиа да ми го препору4ат.
   Благодаря предварително на вси4ки отговорили!
Виж целия пост
# 1
Здравей, аз родих при д-р Ковачева и съм страшно доволна. Тя проследи цялата ми бременност от първия месец. Много е внимателна и е голям професионалист. Още от самото начало исках нормално раждане, но се разбра, че имам тесен таз /тя ме измери/ и за това премина към секцио.  Това ти го пиша не случайно, защото моя позната, в самия ден на раждането я мъчиха суматий време, докато накрая пак преминаха към секцио /и тя се разбра, че е с тесен таз/. Аз гласувам с две ръце за нея имах и пълно доверие и бях много спокойна в деня на раждането.  newsm10 newsm10 newsm10 /много съм й благодарна/ smile3501
Виж целия пост
# 2
Рени Ковачева е много добър лекар, много е внимателна тя ми проследи цялата бременност
нама да сгрешиш ако отидеш при нея
Виж целия пост
# 3
Още един глас ЗА Рени Ковачева!!!Раждах при нея,преди това ми проследи цялата бременност.Много е стриктна и проверява всичко,дори при най-малкото съмнение за нещо нередно.Освен с  професионализма ме спечели и с доброто си отношение,за мен те вървят ръка за ръка.
П.С.mamamaya,чак сега виждам,че и твоята бебка се казва Мирела!Поздрави на адашката! Hug  bouquet
Виж целия пост
# 4
Не съм раждала при нея, но я познавам доста добре - професионалист, винаги е на разположение и е много внимателна и търпелива. Леко раждане!
Виж целия пост
# 5
благодаря,4е ми отговорихте!Сега наистина имам намерение да се обърна към Рени Кова4ева,щом отзивите са толкова хубави.Може ли да ми посо4ите нейни координати:телефон и т.н.?
Виж целия пост
# 6
Имам само мобилен-0888343587
Виж целия пост
# 7
благодаря на ЕМИЯ за телефон4ето! newsm10  bouquet
Виж целия пост
# 8
Страшен човек и специалист!
Виж целия пост
# 9
има разлика между акушерка и акушер-гинеколог
Виж целия пост
# 10
Рени Ковачева е много добър лекар, много е внимателна тя ми проследи цялата бременност
нама да сгрешиш ако отидеш при нея
Peace
Забележка - Д-р Ковачева не е акушерка!!!

Гласувам с 2 ръце за нея.Много я уважавам!
Виж целия пост
# 11
А тя приема ли свободно? Или в частен кабинет?
Че съм се замислила, че скоро ми наближават изследванията и трябва пак да почна одисеята с търсене на добър гинеколог...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия