Страх ме е!!!

  • 1 163
  • 25
Днес ходих на лекар след щателен преглед ми каза 4е бебето е слязло много ниско плацентата ми е напулно узряла като 3/4 дни преди термин.А аз още не сам влязла в 9-ти месец едва в 35 г.с сам а секциото ми е 4ак за 3-ти септември newsm09. Моля ви стискаите палци да издуржа поне докато вляза в 9-ти месец Praynig
Виж целия пост
# 1
Стискам палци Praynig Praynig Praynig
Всичко ще бъде наред,не се тревожи Hug
Виж целия пост
# 2
Стискам. Почивка няма ли да помогне.
Виж целия пост
# 3
Стискам ти палци всичко да е ОК.
Успех и чакаме добри новини.
Не се притеснявай, моята Ния я родих точно един месец по рано.
Виж целия пост
# 4
Предполагам термина ти е определен като се ползва за база последната менструация.
Ако си заченала в по-ранна фаза на цикъла, може и да влезеш в 9тия по-рано от месец преди термина.
Много вероятно е последните 7-10 дни на 8мия според термина да са началото на 9тия реален.

Почивка, положителна настройка и много леко и успешно изчакване и раждане ти желая!
Виж целия пост
# 5
Стискам палци .Почивай повече и се пази .
Виж целия пост
# 6
ще трябва да пазиш леглото, никакво натоварване!дано на бебчето ти му харесва в корема и постои там поне още една-две седмици
Виж целия пост
# 7
Стискам палци. А ти си почивай колкото можеш повече и се зареди с положителна енергия. Всичко ще бъде наред.
Виж целия пост
# 8
Стискам палци и не се тревожи всичко ще е наред.Успех и леко раждане ти желая  bouquet
Виж целия пост
# 9
Само лежане.Стискам ти палци и всичко да бъде наред.
Виж целия пост
# 10
Стискам ти палци!Не се притеснявай,почивай си и ти желая леко раждане  Hug
Виж целия пост
# 11
Стискам палци. А ти си почивай колкото можеш повече и се зареди с положителна енергия. Всичко ще бъде наред.
[/quo

Това и аз ти го пожелавам.
Виж целия пост
# 12
Миличка,надявам се всичко да е наред.Не се притеснявай толкова,моята принцеса се роди 35-36г.с.Няма страшно.Дано твоето бебоче постои още малко на топличко в коремчето ти,но дори и да тръгне да излиза сега,няма страшно.Стискам палци fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed.
Виж целия пост
# 13
Почивка, положителна настройка и много леко и успешно изчакване и раждане ти желая!
от мен също  Hug
Виж целия пост
# 14
Щом си вече 35 седмица, не е толкова страшно, сега колкото остане, толкова, не се притеснявай, стискам палци и леко раждане  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия