Крем ЗДРАВЕ- за крака

  • 3 251
  • 11
Някой ползвал ли е крем здраве за крака- на Арома и какви са ви впечатленията от него?  Имам впредвид не класическия крем Здраве, който си знаем от детските години- в синята кутийка, а специален за крака. Видях го в аптеката, на кутийката пише стандартните за такива кремове неща- изглажда и омекотява напуканата и загрубяла кожа на краката. Цената не е висока, тубичката е 45 ml. Мисля да го пробвам, след консултация с вас...
Виж целия пост
# 1
Имам го вкъщи. Ползвала съм го 1-2 пъти. На мен лично ми е много мазен, прекалено даже, но ако кожата на петите е много загрубяла  - помага. Мирише на камфор, но не е прекалено силна миризмата. На тази цена -  пробваш и ако не ти хареса после няма да ти е жал Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Благодаря, ще го пробвам. Но щом мирише, ще го прилагам само през нощта. Надявам се, че и тогава няма да прогоня домашните... Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Ами аз го пробвах два пъти, още не мога да видя ефекта, не мирише чак толкова силно, няма опасност да те изведат на палатка пред дома ти Mr. Green!
Виж целия пост
# 4
Сега ще карам малко по спомен,защото не ми се търси,но една мама беше писала в някаква тема за крижите за краката,че ползва крем здраве за крака.Та тя пишеше,че маже обилно стъпалата преди тренировка във фитнеса и е много доволна.Аз не знаех,че има такъв и от тогава се каня да го потърся,но сега след тази тема-отивам след работа да питам в аптеката! Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Не зная за няма 1 седмица дали са ми се омекотили стъпалата,НО определено караката не ми се потят през деня!Намазвам вечер и на следващия ден никакво изпотяване!
Виж целия пост
# 6
Тубичката ми почти свърши. Може и да има кремове с още по-поразителен ефект, но поне като се мажа с този не ми се напукаха петите (а ходя предимно с джапанки), не са много твърди и груби.
Не знам. Във всеки случай е по-добре с какъвто и да е крем да се маже, отколкото без.

Отивам да си намажа краката.  Simple Smile
Виж целия пост
# 7
аз съм ползвала и съм доволна. Миризмата е единственото смущаващо нещо, но не е голям проблем.
Виж целия пост
# 8
аз съм ползвала и съм доволна. Миризмата е единственото смущаващо нещо, но не е голям проблем.

Аз не я усещам - сигурно щото съм хремава, но все пак краката са далече от носа.  Simple Smile
Виж целия пост
# 9
аз съм ползвала и съм доволна. Миризмата е единственото смущаващо нещо, но не е голям проблем.
  Peace
Виж целия пост
# 10
Аз съм ползвала, но моя е в тубичка newsm78 Пак е крем здраве и пак е на Арома. Много съм доволна. Миризмата е малко остра, но мен не ме притеснява изобщо.
Виж целия пост
# 11
И аз съм много доволна от крема.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия