Крем за подтискане растежа на космите?

  • 2 594
  • 14
Чували ли сте за кремове за подтискане на растежа на косъма? Какви сте ползвали и бихте препоръчали? Какъв е ефекта от тях?
Четох реклама за такъв на фирма Антоанет, но нямам представа нито от цената, нито от ефективността му...
Виж целия пост
# 1
Аз съм използвала такъв лосиона на Ейвън,но не забелязах никакъв ефект.
Виж целия пост
# 2
Аз използвам серията SSS намаляващ окосмяването, на AVON. Доволна съм! Можеш да пробваш. Laughing
Виж целия пост
# 3
Моят съвет е да не се заблуждаваш от разни реклами и да не си даваш парите напразно. От такива кремове и лосиони ефект няма.  no
Виж целия пост
# 4
Аз използвам серията SSS намаляващ окосмяването, на AVON. Доволна съм! Можеш да пробваш. Laughing
И аз я ползвам,много ми харесва като миризма и изобщо като серия,макар,че не съм забелязала ефект върху космите
Виж целия пост
# 5
Моят съвет е да не се заблуждаваш от разни реклами и да не си даваш парите напразно. От такива кремове и лосиони ефект няма.  no

И аз съм на това мнение. Ползвала съм на Ейвън, на Арома и още 2-3 марки, но с нито един не е имало забележим ефект.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Има такъв нов крем и на JUVENA. Аз им ползвам цялата серия за тяло, но точно този не съм го пробвала  newsm78 . Някой има ли впечатления от този крем?
Виж целия пост
# 7
Аз още миналата година си бях взела този на Avon голям боклук е, ако е за него не си давайте изобщо парите Close
Виж целия пост
# 8
Аз ползвам крема на COLLIN за забавяне растежа на космите, 28лв. - 150мл. Ползвам го от 3г. след електроепилация на горна устна, може би забавя растежа, но не очаквай чудеса.
Виж целия пост
# 9
Чувала съм страхотни неща за крема VANIQA- доста успешно се борел с окосмяването, но за съжаление в България още не е одобрен. Някой може ли да сподели опита си с него?
Виж целия пост
# 10
Аз съм ползвала Lycia и Kerapil на LED. Не забелязах ефект  Sad
Виж целия пост
# 11
Явно мили дами с гадните космаляци няма оправия, това е положението.Остава ни само безкрайното скубане. Twisted Evil
Виж целия пост
# 12
  Аз не съм ползвала такива кремове/нямам им вяра Naughty/,но мои приятелки са ползвали и не са усетили някакъв ефект Thinking
   Както и не вярвам/и съдя по себе си този път/,че с епилатора/да не говорим пък като рекламират и депилаторите/, краката "остават гладки до 4 седмици" Crazy Laughing
   При мен окосмяването намаля единствено с бременността Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Kerapil на LED не е ли срещу врастване на космите в кожата?
Виж целия пост
# 14
Kerapil на LED не е ли срещу врастване на космите в кожата?

И забавял разстежа. За врастване също не действа!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия