Представяте ли си как ще изглежда бебето преди да се роди?

  • 2 868
  • 69
Здравейте мили мами!
Вие представяте ли си бебенцето по някакъв начин? Аз си го представям моето по един начин и една приятелка ми каза: Недей така... и аз все си представях моите със сини очи и руси а те и двете не са такива...
Аз си го представям да прилича на мъжа ми като бебе - със зелени очи...и с пухкава устичка   Kissing Heart
Разбира се най-важното е да е живо и здраво!
Виж целия пост
# 1
това е от нещата, които не ми се случиха. Каквото и да сънувах, на мястото на главата имаше нещо размазано, а толкова исках да мога да си фантазирам, но просто мозъкът ми отказваше.
Виж целия пост
# 2
докато бях бременна никога не съм си представяла някакви конкретни черти на бебо, просто си го представях като цяло (не знам точно как да ти го обясня), но през цялото време бях сигурна, че моето ще е най-сладко, пухкаво и красиво........ Hugи то наистина така стана Heart Eyes

леко бременеене в тея жеги  bouquet
Виж целия пост
# 3
   Опитвах се да си го представям, но не можех...просто нищо не ми излизаше като образ. Като я видях за първи път и се вцепених  Shocked (от красотата й)  Laughing
Виж целия пост
# 4
Опитвала съм се да си го представям, но винаги само като малко пухкаво детенце. Най-интересното е, че никога не ми идваше картинка с пола.
Виж целия пост
# 5
Много пъти съм се опитвала да си я представя, но все не успявах да си създам някакъв образ. Е като я видях, реших че е най красивото малко съкровище  Heart Eyes
Виж целия пост
# 6
Аз си представям моята беборанка със светла коса, сини очи и с тръпчинки като се усмихне като татко си Wink Но дори и да не е такава съм сигурна,че ще ми е много хубава прицеската:) Peace
Виж целия пост
# 7
И аз не можах да си я представя и много исках да отида на 3Д апарат. Е - не отидох, но за сметка на това не пропусках бебешки предавания и разглеждах бебешки списания почти по цял ден. Grinning
Виж целия пост
# 8
На два-три пъти ми се случва като видя някое детенце по улицата или снимка на някое тук във форума нещо да ми трепне отвътре и да си кажа - ето така сигурно ще изглежда и моето детенце! Но все на по-големички деца го оприличавам. Иначе като новородено идея си нямам как ще изглежда! Обективно погледнато, едва ли ще е много красиво!  Hug
Виж целия пост
# 9
Не , не можех да си го представя . Единственото за което бях убедена беше , че ще е момче и ще е синеок Laughing
И за двете познах ! Flutter
Също така очаквах и да е червено и ревящо бебче , а Марти се роди много чистичък и едни големи сини очи само ме гледаха  Hug
Виж целия пост
# 10
И аз не успях да си изградя предполагаем образ за бебенцето, което носех, единствено когато го виждах към края на 4Д можех смътно да си представя как ще изглежда.
Виж целия пост
# 11
Въобще не можех да си я представя  Tired
Никога не съм си мислила,че ще е без коса и тя се роди с мнооого дълга  Laughing
Виж целия пост
# 12
не си го представях никак, беше ме страх. уж не съм суеверна, ама ме гонеха разни лоши мисли.

веднъж я сънувах преди да родя, ама просто че е кротка, пак беше без образ.
Виж целия пост
# 13
    Докато бях бременна с баткото все се мъчех да си представя как ще изглежда, но нещо все не ми се отдаваше! По него време тръгна клипа на Масив атак с бебето / не се сещам за името на песента/. В началото реших, че моето бебе няма да е толкова грозно и подпухнало  Sick, но с напредването на бременността и колкото повече гледах клипа ми се струваше че бебо ще изглежда точно така от толкова стоене в тия води  Joy! Е, като се роди определено не изглеждаше като бебето от клипа  Mr. Green Mr. Green Mr. Green!
Виж целия пост
# 14
Никога не съм успявала да си представя как ще изглеждат децата ми.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия