От къде окачен таван за баня?

  • 6 652
  • 6
Дойде време и за тавана на банята Simple Smile Аз си мислех , че окачените тавани не са много скъпи - около 250лв, но мъжът ми е проверявал в някаква фирма и са му обявили цена от над 400лв. Площта ни е някъде около 5кв. Искаме 3 лунички.
Та въпросът ми е от къде сте си поръчвали вие и колко е излязъл горе - долу?
  bouquet
Виж целия пост
# 1
Ние скоро правихме ремонт и в баните сложих Растерни тавани, тип хънтър дъглас. Обща квадратура около 8 кв.м. излезе ни около 80 лева, като ние си купихме луничките. Общо 9 лунички и два трансформатора от залетите със смола ни струваха 110 лв-луничките не са скъпи, но самите крушки които взехме и трансформаторите бяха. Поне за моя град това е доста евтино.
Виж целия пост
# 2
Това са много пари! NaughtyХич не се лъжете, искат със сигурност да ви измамят.Моят мъж работи такова строителство и сега му се обадих да го питам дали е възможно да ви искат 400 лв. за 5 квадрата и то за баня #CrazyНяма да ти казвам, че със сигурност реакцията му беше #CrazyТака че аз съм на същото мнение, като на krisps-сложете си хънтър в банята, много е красиво.Луничките вие си ги купувате, те не влизат в цената на майстора, който ви прави тавана.Горе долу-около 150-200лв.ще ви излезе цялото удоволствие.Баси, тия хора луди ли са-не  стига дето ти искат голяма сума пари за нищо работа, но не се знае и дали правилно ще ти сложат тавана Close
Виж целия пост
# 3
Благодаря ви! Обаче хич не ми е ясно какво е това хънтър и в какви магазини да го търся newsm78 Някакви снимки ако може  Praynig
Виж целия пост
# 4
Такъв хънтър може да търсиш от строителни борси, складове и бази.Ето това е най-обикновенния хънтър За баня, е по-подходящ обаче PVCварианта.Ето тукможеш да намериш още полезна информация Peace
Виж целия пост
# 5
И ние сме с окачени тавани в баните, та ще си позволя да те посъветвам нещо: избери си осветителните тела поне като вид, виж (ако са луни) колко са дълбоки. Големите луни са около 10 см и трябва да пуснеш тавана поне на 13-15 за да влезнат. Майка ми си слага, но не беше прецелина и сега е с 5-6 малки, а 1 голяма свети супер на фона на малките. То е и въпрос на вкус. Приятно къпане.
Виж целия пост
# 6
Скоро слагахме PVC хънтър и ми взеха по 36 лв. квадратния метър, със луничките. 4 бр. лунички и 2 трансфпрматора. 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия