Мами помагайте...(за име)

  • 3 248
  • 86
Най-близката ми приятелка скоро ще си има бебче  Heart Eyes цял ден умуваме за именце но нещо не се справяме а време вече почти няма  Laughing таткото пък няма никакви претенции и остави избора на нея.Тя реши да е със С на баща и Симеон намислихме няколко но тя наистина много се колебае.А нали ще съм кръстница Heart Eyes ми възложи тежката задача аз да го избера  Rolling Eyes та сега помагайте  Laughing
 
  bouquet
Виж целия пост
# 1
Симеон . Peace
Или по-добре детето да си е с различно име -Светослав ,Станислав .
Виж целия пост
# 2
Гласувах за Симеон.
С буквата С обаче повече харесвам Самуил  Peace
Виж целия пост
# 3
Ми вие се колебаете все между много хубави имена, чак ми е трудно и аз да избера. Все пак давам гласа си за Станислав Peace, много ми е любимо това име Grinning
Виж целия пост
# 4
Станислав  Grinning
Виж целия пост
# 5
Симеон-много хубаво,мъжко име!А и дядото ще е зачетен 1:1,а не по формулата"Светла -на дядо и Ламби" GrinningЛеко раждане на приятелката ти  bouquet
Виж целия пост
# 6
Стилян е мое любимо име,на галено Стели Peace
Виж целия пост
# 7
Стилян
Виж целия пост
# 8
Аз съм малко пристрастна към имената със С . Но ако не седи на дневен ред Самуил, то Симеон казвам аз. Пък и като иска на Баща си нека си е както трябва. Това с първата буква не го признавам. Но вие ще решите . Пиши после какво решихте.
Виж целия пост
# 9
Стилян Peace
Виж целия пост
# 10
На мен най ми допада Симеон, но аз съм пристрастна - баща ми се казваше така   bouquet
Виж целия пост
# 11
Симеон Peace
Виж целия пост
# 12
Аз гласувах за Стилян, но и Симеон звучи мн хубаво  Grinning
Виж целия пост
# 13
Симеон Peace
Виж целия пост
# 14
Гласувах за Станислав. Съпругът ми се казва така и е разкошен човек! ПОжелавам и бебчо да стане такъв  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия