ОКАЗИОН ЗА КОЛИЧКИ И КРЕВАТЧЕТА от desinik

  • 1 978
  • 4
Извинявам се на авторката на темата, че я вижда в този вид, но обърках преместването и затова е така.

ЗДРАВЕЙТЕ МИЛИ НАСТОЯЩИ И БЪДЕЩИ МАЙЧИЦИ!
ИСКАМ ДА ПИТАМ ЗНАЕТЕ ЛИ ОКАЗИОНИ И МАГАЗИНИ ВТОРА РЪКА ЗА КОЛИЧКИ В ЛЮЛИН? НА МОЯ МЪЖ СА МУ КАЗАЛИ ЗА ТАКЪВ В ЛЮЛИН,КОЙТО Е БИЛ МН/ ДОБРЕ ЗАРЕДЕН,НО ТОЙ НЕ ГО Е ОТКРИЛ.
ЩЕ СЪМ ВИ МН. БЛАГОДАРНА, АКО МИ КАЖЕТЕ ЗА ТАКЪВ И НА ДР. МЯСТО В СОФИЯ.
ВРЕМЕ НЕ ОСТАНА,А КОЛИЧКА ОЩЕ НЯМА.




Виж целия пост
# 1
Цитат

Знам един на ул. Захарий Круша. Казва се "Скрити съкровища". Аз лично си взех една количка на Чико от една мама чрез справочника. Там най-редовно има обяви.
Виж целия пост
# 2
разгледай обявите във форума, а в люлин оказион не съм чувала....

Оказион за бебешки и детски стоки и дрехи за бременни
Колички, столчета, кошници, музикални играчки, запазени детски дрешки и дрехи за бременни.
кв. "Света Троица", ул. "Цар Симеон" бл.313
тел. 02/929 77 28, GSM 0888 34 55 51
E-mail  mariapetrowa@yahoo.com


Скрити съкровища
Оказион за колички, стерилизатори, столчета за кола, за хранене, кошарки, проходилки, сгъваеми креватчета
ул.Зах.Круша 2-10, срещу Военна болница 
тел. 0898455846


Ново начало
Дрехи, ,столчета, люлки, проходилки и т.н.
ж.к.Слатина, блок18, до пазара


да не би за този в св. троица да питате....иначе тези са от темата за адреси на магазини Wink
Виж целия пост
# 3
Преди имаше оказион за колички , креватчета, колела и др. в Люлин 10 .Пада се някъде между Принцесата и детската градина/ има една улица - тръгваш посока модерно предградие/Магазина се намираше в една кооперация или нещо като нисък блок, може и голяма къща да е било.Но незнам дали още го има. Цените бяха доста сносни - и аз се обзаведох от там.Ако искаш повече инфо пиши на ЛС ще ти обясня по- подробно как да стигнеш до там.
Виж целия пост
# 4
Преди имаше оказион за колички , креватчета, колела и др. в Люлин 10 .Пада се някъде между Принцесата и детската градина/ има една улица - тръгваш посока модерно предградие/Магазина се намираше в една кооперация или нещо като нисък блок, може и голяма къща да е било.Но незнам дали още го има. Цените бяха доста сносни - и аз се обзаведох от там.Ако искаш повече инфо пиши на ЛС ще ти обясня по- подробно как да стигнеш до там.

Магазина отдавна вече го няма. Живея наблизо и почти всеки ден минавам от там.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия