голяма тъпняяяяяяяя, мацки (или сама в чужбина)

  • 1 005
  • 11
ни мъж, ни дитеееееееее Cry Twisted Evil
те са в бг, мъжо си пече дупето на Слънчев бряг с един испанец и един американец (хи, хи и двамата от бг произход Twisted Evil), Стела е при бабите....................а аз...................самичка Mr. Green
Изкуквам, ей!
До вчера се оплаквам,че съм преуморена, а сега само обикалям от стая в стая и се чудя какво да подреждам, пререждам, чистя и прочие....... #CrazyНе ме свърта на едно място, рева за детето, че нямам с какво да се занимавам!

Направих си маникюр, педикюр, косата....и после newsm78 Ходих на пазар за нови парцалки, но не ми достави удоволствие, няма го мъжа да му се фръцкам Mr. Green


Това е от мен  bouquet
Виж целия пост
# 1
Ами айде ела ми на гости,мъжо бачка пък аз съм с малката  Whistling  а тя не слушаааа.  bouquet
Виж целия пост
# 2
между другото ми мина шантавата идея до ида до Италия за 3 дена, понеже в петък не съм на работа Simple Smile
после обаче се сетих,че ще трябва да карам колата на профилактична диагностика (баси, то си е мъжова работа, но прецаканата съм аз, понеже я карам Sad ), та се отказах!
Виж целия пост
# 3
Блазе ти! Аз пък си мечатая да ми се случи и на мене тоя кеф, ама шансът е нула (макар да знам, че ще изперкам от скука). Малеее, как бих овършала магазините, и после да седна на една тераска с приятелка да си пием кафето, без да си гледам часовника. Ама за мен това са само sweet dreams.
Виж целия пост
# 4
нали това викам-ходя при приятелки след работа, на шопинг през уикенда....абе не е същото, скука безмерна!
Виж целия пост
# 5
а да-в неделя звънях 17 пъти в бг и сестра ми накрая заяви, че се е наговорила с мен за месеци напред и ако звънне тел още един път няма и да вдигне Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Ех, няма угодия! (да не вземеш да се засегнеш-на майтап го казвам!) Като е лудница, защо е лудница, като сме сами-къде е детето, че изнемогвам без него (аз все това мърморя)! Живей си живота, като ти се е паднало сега, няма да е задълго, я!
Айде, весела ваканция, ти в Бг нямаше ли да си ходиш?
Виж целия пост
# 7
мдааааааааа, другата седмица Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Арвен ,
 така е... каквото нямаш най- много го искаш! Crazy
Отиди на някое кино....или си организирай една женска вечер на ДВД-то... само готини леки филмчета с пуканки и сладолед....

Отиди на басеин след работа...дрънни едно винце и се наспи едно хубавичкоооо  bouquet
Виж целия пост
# 9
ни мъж, ни дитеееееееее Cry Twisted Evil
те са в бг, мъжо си пече дупето на Слънчев бряг с един испанец и един американец (хи, хи и двамата от бг произход Twisted Evil), Стела е при бабите....................а аз...................самичка Mr. Green
Изкуквам, ей!
До вчера се оплаквам,че съм преуморена, а сега само обикалям от стая в стая и се чудя какво да подреждам, пререждам, чистя и прочие....... #CrazyНе ме свърта на едно място, рева за детето, че нямам с какво да се занимавам!

Направих си маникюр, педикюр, косата....и после newsm78 Ходих на пазар за нови парцалки, но не ми достави удоволствие, няма го мъжа да му се фръцкам Mr. Green


Това е от мен  bouquet

ааа, и аз така от миналия петък до края на седмицата. Ама да ти кажа, претрепах се в събота и оттогава, край. Викам си не, по4ивка и толкова...не ми се беШе слу4вало от 2 години и половина...рахат. Twisted Evil
Само запо4вам да се 4удя как ми лети времето като съм сама и без ниЩо да правя (като се прибера от работа, де)и сега разбирам какво хвър4ене е като са си вси4ки в къЩи и времето ми е организирано до минути. Confused
Да ти кажа, накрая ни на пазар ни с приятелки толкова съм се видяла... влизам в къЩи и си пускам мозъка във ваканция Laughing
4естно да си призная, за една такава седмица (и пове4е Blush) на година, подписвам веднага.
Виж целия пост
# 10
утре ще ходя на парти, че един колега напуска и отива да работи в Дубай Simple Smile Днес му помагах да си разчисти джунджуриите и утре ще наследя мениджърския му стол (супер луксозен Simple Smile )!
Виж целия пост
# 11
утре ще ходя на парти, че един колега напуска и отива да работи в Дубай Simple Smile Днес му помагах да си разчисти джунджуриите и утре ще наследя мениджърския му стол (супер луксозен Simple Smile )!

Арвен, най_добри пожелания.   bouquet
Много е важно да си седнал  на "обеЩаваЩ" стол. Щом на предиШния стоял там му е провървяло, зна4и, на късмет да ти е и на теб.

(ама ти май си отиШла да приготвяШ тоалета за партито Mr. Green)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия