А вие какво забравихте днес?

  • 1 419
  • 28
Малееееей, дружки мили, от много форумстване, забравих , че днес имаме годишнина от сватбата, тази светла дата Embarassed Обърнете внимание в колко часа пускам таз тема ... ама пак добре че се сетих днес, че мъжо даже не е загрял още, сега шъ идъ да го бацна по повода...

Ох, срам, срам голям, ох  Embarassed Embarassed

А вие какво забравихте днес?
Виж целия пост
# 1
Първо честита годишнина!   bouquet
Какво съм забравила днес.... newsm78, май нищо.
Виж целия пост
# 2
Забравих слънцезащитния крем на сина ми
Виж целия пост
# 3
Ха, Честита годишнина, тогава!
Да се обичате още дълги години!!!   bouquet

Иначе, по темата - май нищо не забравих днес.
Виж целия пост
# 4
Я къш да празнувате, какво още правиш във форума Mr. Green  bouquet  bouquet  bouquet

До колкото забелязвам съм си забравила мобилния в офиса, но на мен това си ми е навик Grinning
Виж целия пост
# 5
Прострях едната пералня, заредих другата с дрехи, сложих прах и омекотител и до там, чак сега се сетих, минава около 2 часа  Joy

Честита годишнина  Heart Eyes
Виж целия пост
# 6
Честита годишнина   bouquet
Забравих да купя кисело мляко  Thinking
И в работата забравих да изпратя един колега по местоназначение, а той си траеше..ама се поправих в края на работния ден.
Виж целия пост
# 7
Честита годишнина и от мен!

Забравих една тенджера на котлона... за ужас на мъжа ми  doh Вчера забравих да сляза от автобуса, а се бях качила само за една спирка.
Виж целия пост
# 8
Честита ви годишнина, а догодина дано да се сетите по-навреме.
Днес май нищо не съм забравила, не съм направила всичко само от мързел. Embarassed
Виж целия пост
# 9
 hahaha Joy Joy hahaha

Честита годишнина и от мен!

Забравих една тенджера на котлона... за ужас на мъжа ми  doh Вчера забравих да сляза от автобуса, а се бях качила само за една спирка.

Жабче, как тъй за една спирка и ще забравиш да слезеш, бе newsm78 Къде ти е била главата, даже във форума не си била Joy
Виж целия пост
# 10
Хора, това е моята тема.
Много ме мъчи туй пусто забравяне.
Преди време си бях купила хапчета против забравяне, ама аз забравях да ги пия.  Моята лична лекарка даже антибиотик не ми изписва, защото знае че го забравям Embarassed Embarassed Embarassed
Аз съм просто стихийно бедствие. Забравям котлони, фурни. А това да сложа всичко в пералнята и чак когато отида да простирам виждам че въобще не съм я включила, е просто ежедневие.
Последното ми забравяне с което много се изложих  беше само преди  няколко дни. Мама имаше юбилей. Тя живее на 250 километра от нас. Аз поръчах тортата. Три часа избирах украси, надписи и всичко там.  Трябваше да я вземем и да пътуваме.  Лошото е, че само пътувахме, без да вземем тортата. Сетих се на около 100 километра от цеха за торти. И така ни напред, ни назад... Embarassed Embarassed Embarassed Три дни после всички сънувахме тортата.
Виж целия пост
# 11
честита годишнина!!!

днес си забравих ключовете от колата, на вратата на колата....много време ги търсих  Laughing
забравих да включа котлона, за да си изпържа плънката....обаче чаках ад се сгрее олиото Laughing


за днес туй
други дни съм по-активна  Laughing
Виж целия пост
# 12
Сега се сетих, сутринта не помних като излезнах дали съм изключила кафе машината.
Добре, че си беше в къщи мъж ми.
В горния пост излъгах, ето че наистина съм забравила и аз нещо днес.
Виж целия пост
# 13
Ами, честита годишнина...ако си тук и четеш, а не се бацвате с мъжа ти Mr. Green
И нашите днес имат годишнина, но в стремежа си да не забравя им честитих вчера (т.е. забравих коя дата сме) и връчих подаръците...срааам Blush

Иначе, забравки бол...забравих ключовете вътре в колата, добре, че имаше една отворена врата, забравих да дам на кучето антибиотика навреме, забравих да простра прането...ехеейй...много мога да пиша по темата със забравянето Crazy
Виж целия пост
# 14
Ето, че пак забравям. Аз толкова се въодушевих в темата на забраваните.
Честита годишнина!!! Да доживеете още много такива съвместно!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия