какви бяха първите ви думи като видяхте бебето?

  • 3 547
  • 114
ей сега писах в друга тема че като си видях дребко му казах:
Ти ли си бе дето ме риткаше отвътре?
сега ми е смешно може би трябваше да му кажа че го обичам
ама никак не очаквах да го доведат - бях в интензивно след секцио и мислех че няма да го видя скоро та не бях подготвена
май трябваше да измисля нещо по-свързано ама това ми е спонтанната реакция
та сега се замислих че ще ми е интересно да споделите какво сте казали на бебчетата за първи път
май момичето до мен каза нещо такова: ох на мама сладуранката
чакам интересни отговори
ще следя с нетърпение Peace
Виж целия пост
# 1
"Най—накрая излезе"  Mr. Green

Шегувам се, но нямам спомен да съм си мислила нещо кой знае какво след дългото и тежко раждане.
Виж целия пост
# 2
Май нищо не казах, акушерката ми я държеше до главата и аз я натиснах на целувки  Joy
Виж целия пост
# 3
   tsachi,ти май хич не спиш Wink
   Казах:Дайте го да го видя!Акушерката като го хвана и забрави да ми го даде Shocked
   А първата ми мисъл беше-Малеее,копие на баща си Joy
   
Виж целия пост
# 4
Първите ми думи бяха: "ох на мама"  Blush Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Казах й: "Здрасти, Аля!"
Виж целия пост
# 6
Аз си видях детето чак на другият ден, сутринта.
За секунда го видях след като го извадиха, отнесоха го нанякъде, така и не разбрах защо. След това ме закараха в стаята, мъжът ми я е видял първи.
На следващият ден, сутринта в 6ч. ни докараха бебетата и тогава я видях. Нямам спомен какво съм й казала, просто си спомням, че беше най - грозното бебе от всичките 5, които дойдоха. Беше ме страх да я пипна, толкова мъничка беше...
Виж целия пост
# 7
Казах му: "Здравей Вики"  Simple Smile
Виж целия пост
# 8
"Най—накрая излезе"  Mr. Green

Шегувам се, но нямам спомен да съм си мислила нещо кой знае какво след дългото и тежко раждане.
И аз така си казх,но не се шегувам.Наистина се радвах ,че всичко приключи и бебо най после се появи.
Виж целия пост
# 9
"Най—накрая излезе"  Mr. Green

Шегувам се, но нямам спомен да съм си мислила нещо кой знае какво след дългото и тежко раждане.
И аз така.Не ми се мислеше,исках само да си почина
Виж целия пост
# 10
 hahaha "Това от мен ли е излязло?"
Виж целия пост
# 11
Първо питах "Защо не реве?", а то ревяло, ама било вече в другата стая. После ми я показаха за малко и само и се усмихнах.
Виж целия пост
# 12
Не си спомням Embarassed
знам обаче, че питах лекарката защо ръцете са му повити в пелената за тялото. искрено се притесних и дори помислих, че нещо има по-малко пръстчета. (аз излисах от епидурално + пълна упойка)
Виж целия пост
# 13
   .....
   А първата ми мисъл беше-Малеее,копие на баща си Joy
   

И моята.
Виж целия пост
# 14
Колко си красива и нежна  Hug Heart Eyes Това ми бяха първите думи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия