Falvit ???

  • 1 589
  • 9
Здравейте мами  Grinning

Преди няколко дни, купувайки си поредния блистер Магнерот, аптекарката ми предложи за втори път да си купя Фалвит. Били някакви съвсем нови витамини, идеални за кандидат мами. Аз още в началото като забременях и питах дали да пия витамини. Докторът ми обясни нещо че Матерната са я спрели поради вредно предозиране на някои съставни витамини и минерали /а първият път като бях бременна я пих много старателно/ и сега  да поемам витамини само от плодове и зеленчуци.
Аптекарката, която пък ми е позната каза, че напълно е нормално така да ми е отговорил доктора, тъй като Фалвит се продавал съвсем от скоро
Така аз си ги купих и без предписание си ги пия вече цяла седмица.  newsm78 Дали обаче не греша???? И да ги спирам поне до след две седмици, когато съм на консултация
Та искам да питам някой от вас пие ли някакви предписани или непредписани витамини и какви?

Благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 1
След като спряха матерната моята докторка-мазнейкова ми каза да пия фалвит и го пия вече около 2 месеца.Каза ми да го пия до края на бременността.
Виж целия пост
# 2
Благодаря, продължавам си ги спокойно ........ Grinning

Лека бременност ти желая
Виж целия пост
# 3
Здрасти Amelia. Аз съм бременна в петия месец и от една седмица също почнах да пия Фалвит. Препоръча ми го аптекарката в интерес на истината. Но исках пък да питам дали няма някакви други витамини, например разтворими, защото е малко гаден вкуса на Фалвита, обаче никой не знаеше за други някакви. По принцип обаче е добре да се почнат витамини от петия месец на бременността, защото първо: тогава нуждите на плода се повишават и често бременните страдат от хиповитаминоза; и второ: защото сега започва есенния период и не се консумират толкова витамини с храната /тези съвети ти ги давам, понеже съм акушерка/
Виж целия пост
# 4
О, и аз съм раздвоена относно витамините. Наистина навсякъде в аптеките ми предлагат или Фалвит или О'Мами, а аз се бях насочила към Пре Натал... Сега от кои витамини да си купя?!
Виж целия пост
# 5
купете си плодове и зеленчуци-не се тъпчете с тези синтетики,а после и децата си!един витамин не може да действа сам-без аминокиселини и т.н.както си е в плода.т.е.изкуствените витамини не вършат никаква работа и почти не се усвояват от организма.хранете се здравословно и това е-природата е измислила всичко.бабите ви сигурно само матерни са пили...
Виж целия пост
# 6
Здравей,Анелия!Фирмата в която работя предлага на аптеките фалвит.Това е балансирана формула от витамини и минерали,които са изключително необходими за организма на бъдещите майки и техните бебета.Продуктът не е лекарство ,а хранителна добавка,която ще повиши имунитета ти и твоите защитни сили срещу вируси през есенния период.Много е полезен и трябва да се приема и през кърмаческия период.Фалвит е на полската фирма Polfa и е с доказани качества.Довери се на своя гинеколог.
Виж целия пост
# 7
Здравей,Анелия!Фирмата в която работя предлага на аптеките фалвит.Това е балансирана формула от витамини и минерали,които са изключително необходими за организма на бъдещите майки и техните бебета.Продуктът не е лекарство ,а хранителна добавка,която ще повиши имунитета ти и твоите защитни сили срещу вируси през есенния период.Много е полезен и трябва да се приема и през кърмаческия период.Фалвит е на полската фирма Polfa и е с доказани качества.Довери се на своя гинеколог.
   докато един ден и за тях се установи,че съдържат нещо вредно и ги спрат от производство и дойде друга фирма и с някоя силна реклама ни убеждава,колко са полезни нейните продукти..
Виж целия пост
# 8
на моята жена са предписали фалвит не знам дали е добре или зле но се доверяваме на лекарите ,и тръгнах да ги търся,но се оказа че никъде ги няма и вече три дена съм от аптека на аптека и за сега все още не съм ги намерил да ме насочите, благодаря !!! bowuu
Виж целия пост
# 9
Има го по всички аптеки... доста е масов, на мен гинеколога ми замени фалвит-а с О'мами. Иначе го пих 3 месеца и сега ще започна с другите витамини, не знам до края може да ги смени още веднъж
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия