Лунна диета - първа четвърт - 2 август, 11,46 ч.

  • 2 194
  • 38
Здравейте  bouquet!
Виждам,че още никой не е пуснал тема,затова си позволявам да ви напомня - старт след по-малко от два часа.
Аз се завърнах от морето с + 0,500,така че днес и утре до обед съм само на вода...
Има ли други желаещи?
Виж целия пост
# 1
Има такава тема на първа страница, но никой не е писал още там Naughty
Виж целия пост
# 2
Аз проверих до трета страница и не видях,затова си позволих да пусна нова тема...
Виж целия пост
# 3
на латиница е...както и да е, не е важно Peace
Иначе аз току що ядох, така че ще издържа до утре на обяд /надявам се/ само на вода
Виж целия пост
# 4
Е, mari_eta, да се запишем и в тази темичка! Нали се заканих, че до утре ще карам на вода, кафе и в краен случай на чай с мед... Ще видим как ще я бъде, че откакто станах, ме е почнала мигрената.  Cry Лек ден на всички!
Виж целия пост
# 5
Ох, аз пък тъкмо свикнах да гладувам по цял ден, сега пак трябва да свиквам на две половинки. Ама няма как. Май досега това е динствената диета, която спазвам толкова време и от която има резултат  Thinking
Виж целия пост
# 6
и аз ще се включа този път..предният беше доста неуспешен..  Embarassed похапнах си доста...но съм твърдо решена да съм само на водичка и кафенце
успех на всички  Hug
Виж целия пост
# 7
аз досега не съм се включвала в лунната... мисля... но може днес да опитам newsm78
Имам само един въпрос - по колко средно сваляте на сеанс и дали задържате сваленото?
Виж целия пост
# 8
Лично аз - между 0,800 - 1,5 кг. Задържам почти всичко.За има - няма 40-50 дни благодарение на лунната и на ограничаване на сладко и тестено свалих 10 кг bowuu.Така че - добре дошла в отбора Hug!Пий много вода и ще видиш,че е много лесно Peace!
Виж целия пост
# 9
Това е много обнадеждаващо!!!! Незнаех, че се задържат кг-тата. Незнам защо смятах, че тази диета се прави само за пречистване или за по-лек ден след празници примерно  newsm78

Благодаря Laughing Ще се включа!
Виж целия пост
# 10
Здравейте и от мен   bouquet Хайде да лунуваме и без прегрешения  Naughty
Изстудила съм си 1.5л чай с мед и 2л вода  chef Успех на всички  Hug
Виж целия пост
# 11
Това е много обнадеждаващо!!!! Незнаех, че се задържат кг-тата. Незнам защо смятах, че тази диета се прави само за пречистване или за по-лек ден след празници примерно  newsm78

Благодаря Laughing Ще се включа!
Смятам,че се задържат,защото гладуването става в деня и часа на фазите на луната,а не в кой да е ден,който сме си избрали.Аз забелязах,че най- много свалям и задържам сваленото при пълнолуние и по-малко в другите фази на луната,но пак си струва Peace!
Виж целия пост
# 12
А сега коя фаза на луната е?

видях, извинявай - първа четвърт...
Виж целия пост
# 13
Лунувам и аз.
Виж целия пост
# 14
Удържате ли фронта лунатички  Wink Аз засега да и мисля да издържа  Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия