пак за тестовете за овулация

  • 774
  • 7
Момичета, имам въпросче за тестовете за овулация. След като от известно време решихме, че искаме бебе, почнахме по-сериозно с опитите. Тъй като се съмнявах, че ще уцелим момента си взех тестове за овулация Clearplan. Цикълът ми е 29 дни, за последно беше на 17.07. На 28.07 започнах с тестовете, а на 30 беше положителен. Правихме бебе на 30.07 и 31.07, но снощи не успяхме, защото мъжът ме замина комендировка. Та въпросът ми е - има ли шанс да сме "свършили" работа?
Благодаря ви и хубав ден Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Едно хвърляне на боб ще свърши работа Mr. Green
Винаги има шанс да сте направили бебето. Правете секс и не мислете за бебо.
Виж целия пост
# 2
Как ми се дояде боб пък на мен! Отивам да забъркам един! Simple Smile
Винаги има шанс! Simple Smile Успех! Simple Smile
Виж целия пост
# 3
 Grinning...много ме развесели! Ще скокна до пазара за един пакет боб Laughing
Хубав ден, момичета!
Виж целия пост
# 4
Даже и да уцелиш момента, забременяването е като покер - или ти е печеливш месеца, или не. Вероятността е 25%, така, че ако си на ТИ с Теория на вероятностите сядай и смятай.  Wink
Виж целия пост
# 5
Недей го мисли толкова - дано е станало,но ако не е - ще стане следващия или по-следващия месец...Обичайте се, правете любов и бебо ще се появи когато най-малко го очакваш  Wink Това е моята философия  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Даже и да уцелиш момента, забременяването е като покер - или ти е печеливш месеца, или не. Вероятността е 25%, така, че ако си на ТИ с Теория на вероятностите сядай и смятай.  Wink
Laughing Laughing Laughing
Дидерони, дано да е станало, стискам палци  Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Момичета, благодаря ви. Знам, че вероятността е малка дори момента да е "уцелен". Просто като всички тук и аз искам да имаме бебче, затова ви тормозя с въпроси.... Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия