Какъв е вашият стил?

  • 3 274
  • 57
Аз се нося(когато не съм с дънки и фланелка, де Grinning) леко неоромантично:поли под коляното, разкроени, и роклите ми са такива, предимно на цветя. Блузите ми са с деколтета, с дантелки и набори, бижутата - мънистени, предимно. Като цветове, освен черното(което и преобладава) съм наблегнала на розово, бледо синьо, виолетово и отскоро кафяво.

Виж целия пост
# 1
Аз обичам спортно-елегантния стил. Харесвам и костюми и рокли...нещо по-женствено. Любим цвят ми е бялото в комбинации с други цветове, но винаги преобладаващ. Имам бяло палто, шапки, ботуши, чанти и период в който гардероба ми се беше белнал. Стила които ми харесва е тип "Джаки Кенеди"...жалко че е демоде  Sick
Виж целия пост
# 2
Аз обичам черния цвят. Чуствам се добре с него. Обичам прави поли до коляното, ризи в спортен стил. Лятото нося панталони с тениски, черен потник микрофибър отдолу и ризка отгоре, разкопчана. А тази зима открих две дълги поли тип трапец - черна и кафява - джинс, страхотно елегантни Simple Smile Обожавам лена за лятна дреха и въпреки досадното гладене всеки път, съм му фен Simple Smile Преди имах една къса жълта пола, скъсах я от носене Simple Smile
Харесвам черния, зеления цвят във всичките му нюанси и от скоро харесвам топлия и тъмен шоколадов цвят Simple Smile
когато ми е нещо счупено, се обличам в червено - автосугестията и влиянието на цвета сякаш казва - Не се закачайте с мен днес Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Моя стил е Ала  Ивата Mr. Green Winkзависи от настроението
Виж целия пост
# 4
Спортно- елегантен,Напоследък обаче натръпах бая килца и се придържам повече към спортния Embarassed
Виж целия пост
# 5
Не помня откога не съм носила пола или рокля-спортни панталони, ризки, фланелки или пуловери, в зависимост от сезона. Държа на естествените материи. Харесвам и етно-стила : в Индия полудях по пазарите - бродирани блузки, шалове, панталони...(да ми беше напомнил някой, че сама ще си нося багажа!)
На работа - костюми (скука!)
Виж целия пост
# 6
Най-разнообразен.
Най-вече се обличам като тийн - с широки дънки, комбат панталони, тесни тениски, гащиризони, маратонки. Доволна съм, че мога да влизам в дрехи от младежките линии на някои марки (тези, които имат такива, де).
Също така нося рокли, с високи обувки. И с шапки.
Обичам плетени блузи на една кука.
Зимата обичам да нося барети, палто тип къс шинел, ботуши на среден ток. Есен нося и класически шлифер. Панталони от вълна и коприна. Копринени шалове. Ризи харесвам.
Нося много дънки. Поли - преди много къси, сега до коляното и дори дълги.
Предпочитам т.нар. класически дрехи, много изчистени, хубава кройка, качествена материя.
Обичам бяло и тъмно синьо. Светло синьо. Червено, розово. Черно.
Много обичам естествената кожа - с естествения й цвят.
Виж целия пост
# 7
Моят стил е почти винаги ежедневно, но елегантно, много много рядко дънки.
Обикновено съм в рокли през лятото ефирни до под коляното с големи деколтета.
Поли до под коляното с цепки, обикновено черни.
Тениски и блузи изрязани с големи деколтета с пайети,камъчета и т.н.
Обувки винаги токчета.
Виж целия пост
# 8
Моят стил е ежедневно-елегантен (не знам дали има такъв термин - измислих си го). Поли и рокли не нося, обожавам дънки. Комбинирам ги с шарени потничета, блузки, туники... Харесвам кокетни, закачливи модели - с връвчици, къдрички и т.н. За лятото предпочитаните ми цветове са бялото и цветовете на морето - синьо, синьо-зелено, бледо зелено... Сандали или обувки - задължително на висок ток!
Виж целия пост
# 9
спортно-елегантен
освен това обичам да се обличам в черно и тъмно-синьо
обожавам дрехи  с мотиви на цветя
Виж целия пост
# 10
спортно-елегантен!
Обожавам черното, бих носила само това!  Wink  ... и не би ми омръзнало  Laughing
Но купувам доста дрехи в най-различни цветове  за   разнообразие ....... общо взето, голяма част си стоят откакто съм ги купила и дори веднъж не съм ги сложила ... срамота .....
Напоследък слагам доста често поли над коляното и токчета. Обичам деколтета.  Да, кажем, че при мен май всичко опира до настроението, както се чувствам, така и се обличам / освен, ако нама конкретен повод, изискващ определено облекло/   newsm03
Виж целия пост
# 11
Дънки + туника в повечето случаи. Обичам цветните дрехи и бяло за лятото. За жалост това, което ми харесва наистина не ми става Tired
Виж целия пост
# 12
Моят стил се подчинява на максимата(аз съм си я измислила Mr. Green) колкото по-просто, толкова по-добре, но не прекалена просто, че да стои безвкусно.
Нося предимно панталони и дънки, защото са ми мн. слаби краката. Единствената ми рокля е с дължина под коляното.
Цветове предимно синьо-зелено и бяло(за блузки говоря). Обувки--изкл. ниски и лято, и зима. Предпочитан модел--мокасини.
Чанти--тип торби.
Бижута--сребро. Имам само един пръстен, изкл. ефектен Heart Eyes. Но харесвам мн. да си купувам обици.
Виж целия пост
# 13
Аз пък хресвам поли един пръст над коляното........но не нося такива
Предпочитам цветни неща........на цветя, фигури, точки........Много харесвам спиралите......
Напоследък нося  летни панталончета, които сама съм си шила от разни докопани от тук- таме платове...от баби, лели.....Много са джаста- праста, но на мен джаста - прастата ми е в кръвта..........

Та това ми е и стила- Джаста- праста
Виж целия пост
# 14
С две думи - раздърпано неглиже  Laughing
Добре че все още ми ходи да се обличам младежки. Маратонките, спортните панталони с много джобове и тениските, не си давам  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия