имам силни болки в 28 г.с.

  • 1 062
  • 10
Изпила съм 2 но - шпа до момента, но болките не минават.  Аз съм бременна в 28 г.с. и болките ниско долу ме притесняват. Започнаха рано тази сутрин и не са спрели. Като изпих хапчетата малко позатихнаха, но после отново се обновиха. Усещам също, че бебка много силно рита или се мести, целия корем се мърда. Споделете, ако някой е преживял подобно нещо.
Виж целия пост
# 1
а не се ли консултира с лекар?
Виж целия пост
# 2
все още не съм се консултирала с лекар защото четох някъде че е възможно да се получат такива болки. Притеснява ме факта че продължават много дълго . Освен това моят лекар 1 седмица няма да го има.
Виж целия пост
# 3
След като търсиш мнение тук, ето ти - МАРШ НА ЛЕКАР, ВЕДНАГА!!!!
Виж целия пост
# 4
Ivros , най-добре отиди да те видят в някоя АГ болница- навсякъде има спешни кабинети. Може и нищо да не е, ама аз не бих рискувала. В спешния ще те прегледат и ще ти препоръчат нещо- или да си се прибираш, че нищо ти няма, или ще ти сложат инжекция... въобще това им е работата. Отивай, иначе ще го мислиш още една седмица. Дано да е фалшива тревога  Hug
или поне се обади на твоя лекар по телефона.
Виж целия пост
# 5
Търси някой лекар да те види, недей да чакаш.
Не можеш да чакаш една седмица да се върне твоят лекар.
И в спешното да отидеш с болки, едва ли ще те върнат.
Дано да ти се размине бързо и без проблеми.
Виж целия пост
# 6
отиди на лекар
но такива зверски болки имат бременните когато има проблем с перисталтиката /боже или както се казваше/ на червата - т.е. при разстройство или при запек - и в двата случая е ад. Един път съм ходила в края на миналата бременост в МД с разстройство и болките бяха като, че раждам - даже после при раждането не болеше толкова.
Но за всеки случай иди на лекар - като "иди" - значи някой да те закара.

Успех и пиши как си. Само не се паникьосвай - да не направиш беля от страх.
Виж целия пост
# 7
днес вече нямам болки. обадих се на моя лекар и той каза, че в петък ще може да ме прегледа, но ако бо0лките ми отново започнат непременно да отида при негов колега преди петък.
Виж целия пост
# 8
Мой съвет е да не чакаш щом те заболи а веднага да отидеш да те прегледат.
Виж целия пост
# 9
Миличка аз също преди няколко дена имах много силни болки.Цяла вечер не можех да мигна,а също така да отида и до тоалетната...много се притесних...в 20 седмица съм.Още на другия ден отидох при моята лекарка.Всичко беше наред.Можело да е цистит.Сега вече нямам болки и съм по-спокойна.Дано всичко и при теб да е наред.Успех мила!
Виж целия пост
# 10
Аз също съм за болките при запек или газове...Много боли!А и ако имаш по-нередовен стомах,понякога боли цял ден,а дори и понякога след като се изходиш.Имала съм зверски болки,сякаш аз умирам.Наскоро пак ми се случи,но след ходенето до едно място всичко се оправи.
Дано да ти е такъв проблема,а не нещо друго...И не се тормози,споко! Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия